Yıldız Tilbe


Yıldız Tilbe: "Boş sokaklara timsah ve komodo ejderi bırakacağım!"
Yıldız Tilbe: "Boş sokaklara timsah ve komodo ejderi bırakacağım!" 55 yaşındaki şarkıcı Yıldız Tilbe, son dönemde yaşanan köpek saldırılarının ardından yaptığı, "Bölge halkı zehirli et versin, hepsi gebersin!" şeklindeki paylaşımla eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti.
Nevşin Mengü'den Yıldız Tilbe'nin savunmasına bomba yorum!
Nevşin Mengü'den Yıldız Tilbe'nin savunmasına bomba yorum! Sokak hayvanları için "Saldırgan köpek gruplarına bölge halkı zehirli et versin, hepsi gebersin" sözleri nedeniyle İstanbul Adalet Sarayı'nda ifade veren sanatçı Yıldız Tilbe'yle ilgili gazeteci Nevşin Mengü'den çok konuşulacak bir yorum geldi.
Yıldız Tilbe için 'akıl sağlığı araştırılsın' talebi
Yıldız Tilbe için 'akıl sağlığı araştırılsın' talebi İstanbul Barosu Hayvan Hakları Merkezi Sorumlusu Avukat Yasemin Babayiğit, sokak köpeklerinin zehirlenerek öldürülmesi yönünde yaptığı sosyal medya paylaşımıyla ilgili şarkıcı Yıldız Tilbe hakkında suç duyurusunda bulundu.
Bursa Barosu'ndan Yıldız Tilbe hakkında suç duyurusu
Bursa Barosu'ndan Yıldız Tilbe hakkında suç duyurusu Bursa Barosu, sokak köpeklerine ilişkin yaptığı “Saldıran köpek gruplarına bulundukları bölgenin halkı zehirli et versin hepsi gebersin, insan parçalamak nedir ya" paylaşımı tepki çeken şarkıcı Yıldız Tilbe hakkında suç duyurusunda bulundu.
Yıldız Tilbe'ye Kıbrıs'ın ünlü otelinden şok!
Yıldız Tilbe'ye Kıbrıs'ın ünlü otelinden şok! Saldırgan sokak köpeklerinin halk tarafından zehirlenmesi gerektiğini savunan ve sosyal medya hesabından bu görüşünü paylaşan şarkıcı Yıldız Tilbe’ye tepki gösteren Kuzey Kıbrıs’taki bir otel Tilbe’nin konserini iptal etti.
İstanbul Barosu Hayvan Hakları Merkezi'nden Yıldız Tilbe için suç duyurusu
İstanbul Barosu Hayvan Hakları Merkezi'nden Yıldız Tilbe için suç duyurusu İstanbul Barosu Hayvan Hakları Merkezi şarkıcı Yıldız Tilbe hakkında suç duyurusunda bulunulduğunu duyurdu.
Yıldız Tilbe'den sokak köpekleri için vicdansız yorum
Yıldız Tilbe'den sokak köpekleri için vicdansız yorum Yıldız Tilbe sokak köpekleri için vicdanları sızlatan bir tweet attı.