Yıldız Tilbe


Yıldız Tilbe'den sokak köpekleri için vicdansız yorum
Yıldız Tilbe'den sokak köpekleri için vicdansız yorum Yıldız Tilbe sokak köpekleri için vicdanları sızlatan bir tweet attı.
136 ünlünün bilgilerini sızdıran köstebeklere hapis cezası!
136 ünlünün bilgilerini sızdıran köstebeklere hapis cezası! Tapuda çalışan iki memur, aralarında Sinem Kobal, Bensu Soral, Serenay Sarıkaya, Serdar Ortaç, Hülya Avşar, Aleyna Tilki ve Yıldız Tilbe’nin de olduğu 136 ünlünün taşınmaz mülklerini sorgulayıp emlakçı ve iş takipçilerine bilgi aktardığı gerekçesiyle 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.
Gülben Ergen: "Takipçilerim ayaklarımı çok merak ediyor"
Gülben Ergen: "Takipçilerim ayaklarımı çok merak ediyor" Geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan hakkında merak edilenleri anlatan Gülben Ergen, hayranlarının kendisine ilginç sorular yönelttiğini söyledi. Ergen, "Özellikle ayaklarım ile ilgili sorular geliyor" dedi.
Yıldız Tilbe kendisini mor menekşeye benzetti
Yıldız Tilbe kendisini mor menekşeye benzetti Sanatçı Yıldız Tilbe, önceki gece İstanbul'da sahnedeydi.
Yıldız Tilbe emlak zengini çıktı
Yıldız Tilbe emlak zengini çıktı Kıyafetlerine para harcamaktan kaçınan şarkıcı Yıldız Tilbe'nin gayrimenkul zengini olduğu ortaya çıktı.
Yıldız Tilbe: "Çok sev lan, yakışır sana"
Yıldız Tilbe: "Çok sev lan, yakışır sana" Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, önceki gün Nişantaşı'nda başladığı alışveriş turunu Etiler'de tamamladı.
Yıldız Tilbe: "Benim bir tek Allah'a can borcum var"
Yıldız Tilbe: "Benim bir tek Allah'a can borcum var" Şarkıcı Yıldız Tilbe, Yeşilköy'de sahne aldı.