Yıldız Tilbe


Ünlü şarkıcıların 'normalleşme' tarifesi dudak uçuklattı! 1 Temmuz'da başlayacak olan normalleşmeyle birlikte konserler de start alıyor. Sahnelere dönmeye hazırlanan ünlülerin yaz tarifesi de belli oldu.
Yıldız Tilbe dolandırıcılığa karşı uyardı Dolandırıcılar bu kez sanal alemde Yıldız Tilbe'nin adını kullanarak canlı yayın iş güzarlığı yaptı.
Yıldız Tilbe Tarkan'a kırgın mı? Yıldız Tilbe, pandemi nedeniyle zor günler geçiren müzik dünyası için sosyal medyada düzenlenen 'meydan okuma / challenge' akımına dahil olarak Tarkan'a pas atsa da Megastar'dan ret yanıtı aldı. Daha sonra Gülşen'i akıma davet etti ancak Gülşen'den de bir yanıt gelmedi.
Tarkan: "Beş çayına davet edildim" 2016'da Pınar Dilek ile sürpriz bir şekilde nikah masasına oturan Tarkan, iki yıl sonra da baba olmuş ve kızına Liya adını vermişti.
Tarkan’dan Yıldız Tilbe’ye ret Pandemiden en çok etkilenen sektörlerin başında gelen müzisyenler için başlatılan akıma Megastar Tarkan'ı davet eden sanatçı Yıldız Tilbe ret cevabı aldı.
Müge Anlı şarkıcı mı oluyor? Gazeteci Müge Anlı yeni açtığı Instagram hesabında dans edip şarkılar söylediği anları paylaşarak takipçilerini şaşırtmayı sürdürüyor...
Online konserde Yıldız Tilbe'yi zorlayan şarkı Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, Trump Sahne’de gerçekleştirdiği ilk online konseriyle binlerce eve konuk oldu.