YouTube

Başak Demirtaş Selahattin Demirtaş'ı çıkarmak için mi aday oluyor?
Başak Demirtaş Selahattin Demirtaş'ı çıkarmak için mi aday oluyor? Kıymetli yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
Erol Mütercimler: "İktidar uğruna yalan söylemek günah değil"
Erol Mütercimler: "İktidar uğruna yalan söylemek günah değil" Sevilen yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında önemli açıklamalarda bulundu.
Sacit Aslan'dan çarpıcı açıklamalar: "Zeki Müren ve Bülent Ersoy"
Sacit Aslan'dan çarpıcı açıklamalar: "Zeki Müren ve Bülent Ersoy" Sacit Aslan, YouTube kanalı SacitAslan TV'de; sanat dünyamızın yeri doldurulamayacak asil prensi Zeki Müren'i anlattı.
Şirketlerin Belediye seçimleri ile ilgili yaptığı anketlerde ne sonuç çıktı?
Şirketlerin Belediye seçimleri ile ilgili yaptığı anketlerde ne sonuç çıktı? Kıymetli yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
Erol Mütercimler: "CHP'nin içinde fırtınalar kopuyor"
Erol Mütercimler: "CHP'nin içinde fırtınalar kopuyor" Erol Mütercimler, Nevzat Çiçek ve İpek Özbey; Sözcü Televizyonu'nda ekrana gelen "Karşı Karşıya" programında sıcak gündemi değerlendirdi.
Erol Mütercimler: "Terörün bitmesini kimler istemiyor?"
Erol Mütercimler: "Terörün bitmesini kimler istemiyor?" Sevilen yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında önemli açıklamalarda bulundu.
Ceyda Ateş Miami’deki Türk Drama Galası’na katılıyor
Ceyda Ateş Miami’deki Türk Drama Galası’na katılıyor 22 Ocak’ta Miami Beach’teki Temple House’da düzenlenecek olan Türk Drama Galası’nın konukları arasında Ceyda Ateş de var.