YouTube

Erol Mütercimler: "Ekonomi ve siyasetteki kara tablo"
Erol Mütercimler: "Ekonomi ve siyasetteki kara tablo" Kıymetli yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
Hadise'nin özgürlük mücadelesi: "Rahat rahat gezemiyorum"
Hadise'nin özgürlük mücadelesi: "Rahat rahat gezemiyorum" Türkiye'nin en popüler isimleri arasında yer alan Hadise'nin şikayeti var. Ünlü şarkıcı, "İstediğim yere gidemiyorum ve rahat gezemiyorum" diyerek isyan etti.
Erol Mütercimler: "CHP'nin en büyük düşmanı kim?"
Erol Mütercimler: "CHP'nin en büyük düşmanı kim?" Sevilen yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında önemli açıklamalarda bulundu.
Eski YouTube CEO'sunun oğlu ölü bulundu
Eski YouTube CEO'sunun oğlu ölü bulundu Eski YouTube CEO'su Susan Wojcicki'nin oğlu UC Berkeley yurdunda ölü bulundu.
Emre Altuğ'dan çarpıcı estetik itirafı
Emre Altuğ'dan çarpıcı estetik itirafı Şimdilerde "Yalı Çapkını" dizisinde hayat verdiği Orhan karakteri ile adından söz ettirmeyi başaran ünlü oyuncu ve şarkıcı Emre Altuğ, dikkatleri üzerine çekiyor.
Demet Evgar'ın yeni dizisi YouTube'da 2.5 milyon izlenmeyi geçti
Demet Evgar'ın yeni dizisi YouTube'da 2.5 milyon izlenmeyi geçti Show TV ekranlarında yayın hayatına başlayan "Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?" dizisi büyük ilgi gördü.
Mihca Erikel & Ayberk Canpolat'ın 'Sıfır' şarkısı çok beğenildi
Mihca Erikel & Ayberk Canpolat'ın 'Sıfır' şarkısı çok beğenildi Müzik dünyası bugünlerde Mihca Erikel & Ayberk Canpolat'ın 'Sıfır' şarkısını konuşuyor.