YouTube


Erol Mütercimler: "İktidara ders vermenin stratejisi"
Erol Mütercimler: "İktidara ders vermenin stratejisi" Sevilen yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında önemli açıklamalarda bulundu.
Erol Mütercimler: "Cumhurbaşkanına hakikati söylemek yürek ister"
Erol Mütercimler: "Cumhurbaşkanına hakikati söylemek yürek ister" Kıymetli yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
Eski dostuyla 42 yıl sonra buluşan Müjdat Gezen, duygusal anlar yaşadı
Eski dostuyla 42 yıl sonra buluşan Müjdat Gezen, duygusal anlar yaşadı Müjdat Gezen, YouTube programına konuk olan eski dostunu; tam 42 yıl sonra karşısında görünce duygusal anlar yaşadı.
Erol Mütercimler: "18 Mart ve sahte mezar olayı"
Erol Mütercimler: "18 Mart ve sahte mezar olayı" Sevilen yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında önemli açıklamalarda bulundu.
Yasemin Kutsi'den Nisan 2024 Burç Yorumları
Yasemin Kutsi'den Nisan 2024 Burç Yorumları Yasemin Kutsi 2024 Yılı Nisan ayı Gökyüzü Hareketlerini yorumladı...
Erol Mütercimler: "Erdoğan'ı Erbakan götürecek"
Erol Mütercimler: "Erdoğan'ı Erbakan götürecek" Kıymetli yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
Erol Mütercimler: "Erdoğan'ın son seçimiymiş!"
Erol Mütercimler: "Erdoğan'ın son seçimiymiş!" Sevilen yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında önemli açıklamalarda bulundu.