YouTube


YouTube'dan konuşulacak yeni özellik
YouTube'dan konuşulacak yeni özellik YouTube, kullanıcıların telefonlarından televizyon ekranına video akışı yapmaktan daha fazlasını yapmasına izin vermek için tasarlanmış yeni bir özelliği kullanıma sundu.
Zeynep Bastık 'kraliçeliğini' ilan etti
Zeynep Bastık 'kraliçeliğini' ilan etti Sempatik şarkıcı Zeynep Bastık, önceki gün arkadaşlarıyla mini bir kutlama yaptı.
"Alman Youtuber'ım" diyen Ezgi Fındık tepki çekti
"Alman Youtuber'ım" diyen Ezgi Fındık tepki çekti Almanya doğumlu Ezgi Fındık, Türkiye'de büyüdü. Instagram'da yakaladığı şöhret sayesinde ülkemizin en çok kazanan sosyal medya fenomenleri arasında ilk sıralara yükseldi.
Halk TV'den ayrılan Özlem Gürses'ten açıklama
Halk TV'den ayrılan Özlem Gürses'ten açıklama Halk TV'nin yollarını ayırdığı Özlem Gürses açıklama yaparak, bunun yanlış bir uygulama olduğunu söyledi. Gürses ayrıca hakkında son dönemde bir itibarsızlaştırma kampanyasının başladığını dile getirdi.
Şarkıcı Zehra'nın büyük başarısı
Şarkıcı Zehra'nın büyük başarısı 'Cennetten Çiçek' ve 'Gurbet' gibi şarkılarıyla dinlenme rekorları kıran Zehra, Youtube'da toplamda 300 Milyonun üzerinde izlenme sayısını geçti.
Tarkan dijital dünyaya açılıyor
Tarkan dijital dünyaya açılıyor Hayatının belgesel olmasına izin veren sanatçı, şimdi de Youtube Shorts'a katıldı.
Aslıhan Doğan Turan'a 11 Milyon tık!
Aslıhan Doğan Turan'a 11 Milyon tık! Kocaları çok para kazandığı için birçok futbolcunun eşi yan gelip yatarken, bazıları da var ki kendine bir iş yaratıp üretmeyi seçiyor. Bunlardan biri de Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan...