YouTube


Yasemin Kutsi yorumladı: "31 Ağustos Balık Burcunda Mavi Dolunay"
Yasemin Kutsi yorumladı: "31 Ağustos Balık Burcunda Mavi Dolunay" Yasemin Kutsi astrolojik tahminlerini paylaşmaya devam ediyor.
Erol Mütercimler: "Faiz %25, deniz bitti mi?"
Erol Mütercimler: "Faiz %25, deniz bitti mi?" Değerli yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında gündeme ve siyaset tarihine dair önemli yorumlarda bulunuyor.
Erol Mütercimler: "Erdoğan'a seçim kazandıranlar"
Erol Mütercimler: "Erdoğan'a seçim kazandıranlar" Sevilen yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında gündeme ve siyaset tarihine dair önemli yorumlarda bulunuyor.
Yasemin Kutsi'den Eylül 2023 Burç Yorumları
Yasemin Kutsi'den Eylül 2023 Burç Yorumları Yasemin Kutsi 2023 Yılı Eylül ayında gökyüzü hareketlerinin burçlara etkisini yorumladı.
Oğuzhan Koç'tan Demet Özdemir sorusuna yanıt: "Artık gözde bir dulum"
Oğuzhan Koç'tan Demet Özdemir sorusuna yanıt: "Artık gözde bir dulum" Demet Özdemir’le evliliği sadece 8 ay süren Oğuzhan Koç, bu konudaki sessizliğini aylar sonra bozdu.
Erol Mütercimler: "Ülke yanıyor kimsenin umurunda değil"
Erol Mütercimler: "Ülke yanıyor kimsenin umurunda değil" Kıymetli yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında gündeme ve siyaset tarihine dair önemli yorumlarda bulunuyor.
Erol Mütercimler: "İmamoğlu İstanbul'a yeniden aday"
Erol Mütercimler: "İmamoğlu İstanbul'a yeniden aday" Değerli yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında gündeme ve siyaset tarihine dair önemli yorumlarda bulunuyor.