YouTube


Youtube şaşırtmaya hazırlanıyor!
Youtube şaşırtmaya hazırlanıyor! Google, YouTube anasayfasını Android 13 ile hayatımıza giren Material You tasarım dilinden esinlenerek yenileyecek.
YouTube, içerik oluşturucular için Creator Music’i duyurdu!
YouTube, içerik oluşturucular için Creator Music’i duyurdu! YouTube bugün düzenlediği Made on YouTube etkinliğinde içerik oluşturuculara yönelik Creator Music programını tanıttı.
Enes Batur'dan tepki çeken açıklama!
Enes Batur'dan tepki çeken açıklama! Uzun süreden bu yana ortalıkta görülmeyen ve geçtiğimiz aylarda alkollü bir şekilde objektiflere yakalanması çok konuşulan Enes Batur'un YouTube hesabındaki videosu gündem oldu.
YouTube'dan "Arka arkaya 5 reklam" kararı!
YouTube'dan "Arka arkaya 5 reklam" kararı! YouTube Premium abonesi olmayanlar için platform içi serüven her geçen gün zorlaşıyor. Şirket, reklam politikasına yeni bir düzenleme getirdi.
Youtube'dan yalan habere karşı eylem planı
Youtube'dan yalan habere karşı eylem planı YouTube, kullanıcılarını dezenformasyon teknikleri konusunda eğitmek için otomatik reklam videoları yayımlamaya başlayacak.
YouTube beklenen özelliğini aktif etti
YouTube beklenen özelliğini aktif etti YouTube'unpodcast içerik üreticileri için geliştirdiği sayfa geçtiğimiz aylarda sızdırılmıştı. YouTubepodcast sayfası yayına alındı.
YouTube'dan devrim yaratacak hamle!
YouTube'dan devrim yaratacak hamle! YouTube, uygulama üzerinden kullanıcılara Netflix, Disney Plus ve Amazon Prime Video gibi diğer dijital yayın platformlarının aboneliklerini satabileceği yeni bir özelliği kullanıma sunmaya hazırlanıyor.