YouTube

Okan Bayülgen'in 'geri zekalı' davasında yeni gelişme
Okan Bayülgen'in 'geri zekalı' davasında yeni gelişme Youtuber Muhammet Çumanoğlu, sunucu Okan Bayülgen hakkında, "hakaret" suçunu işlediği gerekçesiyle İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunmuştu.
Enes Batur’un YouTube’a video yüklemesi yasaklandı
Enes Batur’un YouTube’a video yüklemesi yasaklandı Türkiye'de en çok takipçiye sahip YouTuber'ların başında gelen Enes Batur, YouTube Topluluk Kuralları'nı ihlal etmesi nedeniyle ceza aldı. Enes Batur'un platforma video yüklemesi yasaklandı.
YouTube'dan flaş açıklama: "Düşürüyoruz!"
YouTube'dan flaş açıklama: "Düşürüyoruz!" En büyük video platformlarından YouTube, Avrupa'daki yoğun talep karşısında altyapılarının herkese yanıt verebilmesi için video kalitelerini düşüreceğini açıkladı.
Türk Youtuber Amerika’da da vergi verecek
Türk Youtuber Amerika’da da vergi verecek Youtube geçtiğimiz gün ilginç bir karara imza attı.
Olay yaratan kraliyet belgeseli Youtube’dan kaldırıldı!
Olay yaratan kraliyet belgeseli Youtube’dan kaldırıldı! İngiltere Kraliyet ailesinin özel hayatının yer aldığı ve Kraliçe 2. Elizabeth’in isteğiyle 1970’den beri arşivde saklanan BBC yapımı belgesel, Youtube’a sızdırıldıktan kısa süre sonra telif hakları nedeniyle kaldırıldı.
Merve Boluğur sessiz ve derinden ilerliyor
Merve Boluğur sessiz ve derinden ilerliyor Uzun süredir ekrandan uzak olan oyuncu Merve Boluğur, YouTube kanalı kurmuş ve burada "Merve ile Birlikte Olmak'' adlı videolar yayınlamaya başlamıştı...
Youtuber grubu Kafalar'a 5 yıl hapis şoku!
Youtuber grubu Kafalar'a 5 yıl hapis şoku! Paylaştıkları videolarla internet fenomeni olan 'Kafalar' grubu üyeleri Bilal H., Atakan Ö. ve Fatih Y., bir günde 100 bin TL'nin nasıl harcandığını anlatan bir video çekti.