Yunanistan

ABD’den Erdoğan’ın S-400 açıklamalarına sert yanıt
ABD’den Erdoğan’ın S-400 açıklamalarına sert yanıt ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü, Yunan basınına konuştu ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın CBS News'teki açıklamalarına yanıt verdi. Yetkili yaptırım sinyali verdi.
Girit Adası'nda 6.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi!
Girit Adası'nda 6.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi! Reuters haber ajansı, Yunanistan'ın Girit Adası'nda 6.5 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini aktardı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Fiyat artışı zulmüne bizzat el koyacağım"
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Fiyat artışı zulmüne bizzat el koyacağım" Cumhurbaşkanı, market fiyatları ve kiralar için “ABD dönüşü, işin üzerine bizzat kendim de gideceğim. Yapacağımız denetimlerle fahiş fiyat zulmünün önüne geçeceğiz” dedi.
Yunanistan Başbakanı Mitsotakis'ten Türkiye açıklaması: "Erdoğan’la hemfikiriz"
Yunanistan Başbakanı Mitsotakis'ten Türkiye açıklaması: "Erdoğan’la hemfikiriz" Yunanistan Başbakanı Kiryakos Mitsotakis, olası bir göç dalgasına karşı Türkiye'nin önemli bir ortak olduğunu belirterek yeni bir mülteci akınına karşı Erdoğan'la yaptığı görüşmeden bahsetti.
Ata Demirer Survivor yarışmacısıyla aşk mı yaşıyor?
Ata Demirer Survivor yarışmacısıyla aşk mı yaşıyor? Geçtiğimiz günlerde düşerek ayağından sakatlanan ve bir operasyon geçiren Ata Demirer, bu sefer de aşk hayatıyla gündeme geldi.
Yunanistan Batı Trakya Türklerinin huzurunu kaçırmak için her yola başvuruyor!
Yunanistan Batı Trakya Türklerinin huzurunu kaçırmak için her yola başvuruyor! İmzaladığı anlaşmaların arkasında durmamayı huy haline getiren Yunanistan, AİHM kararlarını görmezden gelerek Batı Trakya Türklerinin haklarına karşı faaliyetlerini sürdürüyor.
Zülfü Livaneli'den Mikis Theodorakis'e veda
Zülfü Livaneli'den Mikis Theodorakis'e veda Yunanistan'ın ünlü bestecisi ve sanatçısı Mikis Theodorakis, 96 yaşında öldü. Zülfü Livaneli uzun zaman birlikte eserler ürettiği sanatçı için, "Hayatta ve sanatta en büyük dostlarımdan birini Mikis Theodorakis'i kaybettim" dedi.