Yunanistan

Ege Denizi'nde bot battı! 4 göçmenin cesedi bulundu
Ege Denizi'nde bot battı! 4 göçmenin cesedi bulundu Ege Denizi'nde bu sabah karşı göçmenlerin bulunduğu bot battı, suya düşen 4 göçmenin cesedi bulundu, 18 kişi ise kurtarıldı.
Mikonos'ta bot kazası geçiren Tansel Tugal hayatını kaybetti
Mikonos'ta bot kazası geçiren Tansel Tugal hayatını kaybetti Ali Sabancı'nın, ailesiyle birlikte Yunan adası Leros'ta geçirdiği bot kazasının şoku sürerken sosyete, bir acı haber daha aldı.
Yunanistan'da kaza geçiren Sabancı çiftiyle ilgili yeni gelişme
Yunanistan'da kaza geçiren Sabancı çiftiyle ilgili yeni gelişme Yunanistan'da geçirdikleri tekne kazasında yaralanan Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan’ın sağlık durumu iyiye giderken yeni gelişmeler yaşandı.
Yunanistan Dışişleri Bakanı Türkiye'ye gelecek
Yunanistan Dışişleri Bakanı Türkiye'ye gelecek Yunanistan Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Yorgo Gerapetritis, 5 Eylül'de Türkiye'ye çalışma ziyareti gerçekleştirecek.
Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı’nın sağlık durumlarıyla ilgili yeni açıklama
Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı’nın sağlık durumlarıyla ilgili yeni açıklama İş insanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı, önceki gün Yunanistan’da denizde Zodyak botla kaza yaptı. İstanbul’da tedavi altında olan çiftin sağlık durumlarının iyiye gittiği belirtildi.
Sabancı ailesini sarsan bot kazası nasıl oldu?
Sabancı ailesini sarsan bot kazası nasıl oldu? Yunanistan’ın Leros Adası’na eşi ve çocukları ile birlikte yat tatiline giden iş insanı Ali Sabancı'nın bot ile kayalıklara çarptığı kazanın detayları belli olmaya başladı.
Esas Holding'ten Sabancı çiftinin denizde yaptığı kaza ile ilgili açıklama
Esas Holding'ten Sabancı çiftinin denizde yaptığı kaza ile ilgili açıklama Yunanistan'da tatilde olan Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı, denizde zodyak botla kaza yaptı. Yaralanan çift ilk müdahalenin ardından Bodrum'a getirildi.