Yunanistan

Survivor Hikmet hapis cezası aldığı için ülkeye dönemiyor mu?
Survivor Hikmet hapis cezası aldığı için ülkeye dönemiyor mu? "Survivor All Star 2022" yarışmasında mücadele veren Hikmet Tuğsuz finale 3 gün kala yarışmaya veda etmişti.
Burak Hakkı, Yunan dizisinde başrolde
Burak Hakkı, Yunan dizisinde başrolde Yakışıklı oyuncu Burak Hakkı, Yunan dizisinde Mando Giannikou ile başrollerde yer alacak. Burak Hakkı, dizide 'Kenan Karaman' karakteriyle seyirci karşısına çıkaracak.
İvana Sert ve Sezer Dermenci yıldönümlerini böyle kutladı
İvana Sert ve Sezer Dermenci yıldönümlerini böyle kutladı İvana Sert ile eşi Sezer Dermenci, evliliklerinde bir seneyi geride bıraktı.
Yunanistan'dan armalı tahrik
Yunanistan'dan armalı tahrik Yunanistan Hava Kuvvetleri'ne alınan Fransız Rafele savaş uçaklarını kullanacak pilotlar için hazırlandığı iddia edilen armalar 'bu kadar olmaz' dedirtti.
İvana Sert Yunan adasında keyfine bakıyor
İvana Sert Yunan adasında keyfine bakıyor İvana Sert, önceki gün eşi Sezer Demirci ile Yunanistan'ın Zakintos isimli adasına gitti.
Esra Kazancıbaşı hırsızları nasıl kovaladığını anlattı
Esra Kazancıbaşı hırsızları nasıl kovaladığını anlattı Geçen yıl hayatını kaybeden oyuncu Rasim Öztekin'in eşi Esra Kazancıbaşı, hastalıkta, sağlıkta el ele geçen 20 yıllık beraberliklerini ve aşklarını bir kitapta toplamıştı.
Umut Evirgen - Serenay Sarıkaya aşkında son durum ne?
Umut Evirgen - Serenay Sarıkaya aşkında son durum ne? Umut Evirgen ile ilişkisini aylarca "Sadece arkadaşız" diyerek yalanlayan Serenay Sarıkaya, Mart ayında ünlü işletmeci ve yönetmenle samimi bir şekilde objektiflere yakalanmıştı.