Yunanistan

Demet Özdemir'in bol panikli gecesi
Demet Özdemir'in bol panikli gecesi Bu yaz Yunanistan’ı fethettikten sonra İstanbul’a dönen Demet Özdemir, geçtiğimiz gün Atina’dan gelen misafirlerini ağırladı. Vur patlasın çal oynasın bir gece düzenleyen Özdemir, mekan çıkışı da bir hayli panik yaşadı.
Yağmur Ayaz güzellik yarışmasında güzelleri gölgede bıraktı
Yağmur Ayaz güzellik yarışmasında güzelleri gölgede bıraktı Ünlü model Yağmur Ayaz Miss Aegean da güzelleri gölgede bıraktı.
Edis'in gizli saklı kaçamağı akıllara Demet Özdemir'i getirdi
Edis'in gizli saklı kaçamağı akıllara Demet Özdemir'i getirdi Ünlü popçu Edis, gizli saklı Yunanistan'a giderken, sevenlerinden kaçamadı.
Yaşam Ayavefe EGM'yi erişime engelletti, rüşvet gibi reklam teklif etti
Yaşam Ayavefe EGM'yi erişime engelletti, rüşvet gibi reklam teklif etti Türk Interpolü tarafından hakkında kırmızı bülten çıkarılan ve yakalandığı Yunanistan’da onursal vatandaşlık verilen Yaşam Ayavefe'nin hakkındaki haberlere erişimi engellettiği ortaya çıktı.
Vuslat Doğan Sabancı kimseyle görüşmek istemiyor
Vuslat Doğan Sabancı kimseyle görüşmek istemiyor Yunanistan'daki bot kazasında yüzünden yaralanan Vuslat Doğan Sabancı hayati tehlikesi olmadığı için günler önce taburcu olmuştu.
Artemida’da 6 Türk’ün öldürüldüğü olayda tek kurtulan isim Yaşam Ayavefe
Artemida’da 6 Türk’ün öldürüldüğü olayda tek kurtulan isim Yaşam Ayavefe Atina’dan 43 kilometre uzaktaki tatil cenneti Artemida’da 6 Türk’ün öldürüldüğü olayda tek kurtulan isme Patronlar Dünyası ulaştı. Kıbrıs’ta Falyalı cinayetinde de adı geçen, Türkiye’deki yasadışı bahis çetesinin baronu olan Yaşam Ayavefe saldırıdan son anda kurtuldu.
Ali Sabancı hastaneden taburcu oldu
Ali Sabancı hastaneden taburcu oldu Eşi Vuslat Doğan Sabancı ile birlikte Yunanistan'ın Leros adası açıklarında kaza geçirerek yaralanan Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu.