Yunanistan


Çapkın iş adamı kaçamak yaparken arkadaşlarına yakalanmış!
Çapkın iş adamı kaçamak yaparken arkadaşlarına yakalanmış! Sosyal medyada popüler olan sosyetiğin eşi tarafından uğradığı ihanetler, meğer Türkiye’yle sınırlı kalmamış. Çapkın iş insanı, tatil için gittikleri Mikonos’ta da kumral bir güzelle dostlarına yakalanmış; ancak arkadaşları, ihaneti görmezlikten gelmiş.
Feribot yangınında kaybolan şoförden 314 gündür haber yok
Feribot yangınında kaybolan şoförden 314 gündür haber yok İtalya açıklarındaki feribot yangınında kaybolan Aydınlı TIR şoförü Mehmet Çakır'dan, 314 gündür haber alınamıyor.
AB’yi sarsan rüşvet krizi: Para dolu bavulları böyle taşımışlar
AB’yi sarsan rüşvet krizi: Para dolu bavulları böyle taşımışlar Avrupa Parlamentosu'nu sarsan "Katar'dan rüşvet" skandalı giderek büyüyor. İtalyan medyası Brüksel'deki bir otelde çekilen fotoğrafları yayınlayarak bazı üst düzey isimlerin içi para dolu bavulları taşıdığı anları gözler önüne serdi.
AB'yi sarsan "Katar rüşveti" skandalı
AB'yi sarsan "Katar rüşveti" skandalı Avrupa Parlamentosu Başkan Yardımcısı Yunan milletvekili Eva Kaili dahil beş kişinin Brüksel’de düzenlenen operasyonlarda Katar'dan rüşvet aldıkları suçlamasıyla gözaltına alınması, Avrupa’nın göbeğinde bomba etkisi yarattı.
Bakan Çavuşoğlu'ndan Yunanistan'a tepki
Bakan Çavuşoğlu'ndan Yunanistan'a tepki Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Romanya Dışişleri Bakanı Bogdan Aurescu ile ortak basın toplantısında konuştu.
ABD heyeti ile kritik zirve
ABD heyeti ile kritik zirve Türkiye- ABD Üst Düzey Savunma Grubu Toplantısı Ankara’da yapıldı. Toplantıda F-16’ların yanı sıra Suriye ve Ukrayna konuları da görüşüldü.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "ABD'nin terazisi bozuldu"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "ABD'nin terazisi bozuldu" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Yunanistan ile görüşmeyelim demedik ama görüşme anlamlı olmalı" dedi. Yunanistan'daki ABD üslerine ilişkin konuşan Çavuşoğlu, "Rusya'ya karşı kuruldu diyorlar, inandırıcı değil. ABD'nin terazisi bozuldu." dedi.