Yunanistan


Cedi Osman'dan şaşırtan ayrılık kararı! Oyuncu Ebru Şahin ile mutlu bir birlikteliği olan Cedi Osman, ani kararıyla herkesi şaşırttı.
Delta varyantı yüzünden AB kapılarını kapatıyor! Corona virüsünün "Turist katili" adlı delta varyantı Portekiz’i "yüksek riskli bölge" yaptı. Turistler başkent Lizbon ve Portekiz adalarından kaçmaya çalışıyor. Almanya’dan Portekiz’e uçuş yasağı geldi.
Müsilaj Yunanistan'a ulaştı Son aylarda Marmara Denizi'nde yayılmaya başlayan ve son günlerde Çanakkale Boğazı'nın Ege çıkışında da gözlemlenen müsilajın Yunanistan'ın kıyılarında da görüldüğü ifade edildi.
Eda Taşpınar Bozcaada'dan Mykonos'a selam çaktı Eda Taşpınar Haziran başında Kırklareli İgneada’da güneşlenmişti. Şimdilerde ise Çanakkale Bozcaada’da güneşleniyor...
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer gözlerini Yunan Adaları'na dikti Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer çiftinin tatil planı hazır. mutlu çift, iki ay boyunca turizme kapılarını açan Yunan Adaları'nı lüks tekneleriyle gezecek.
Yunanistan'dan deniz salyası desteği: "Birlikte çalışmalıyız" Marmara Denizi’nde yaşanan müsilaj krizi uluslararası kamuoyu tarafından dikkatle ve endişeyle izleniyor…
Burak Hakkı 'İzmir' filminde rol alacak Yakışıklı oyuncu Burak Hakkı, önceki gün Nişantaşı'ndaki bir alışveriş merkezinden çıkarken objektiflere yansıdı.