Yunanistan


Yunan basınından "Dedeağaç" iddiası!
Yunan basınından "Dedeağaç" iddiası! Türkiye ile Yunanistan arasında gerginliğe neden olan Dedeağaç'taki ABD üssüyle ilgili yeni iddialar ortaya atıldı. Yunan basını, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Dedeağaç konusunda Biden yönetimini ikna etmeye çalıştığını öne sürdü.
Avrupa enerji krizine karşı yeni önlemler alıyor
Avrupa enerji krizine karşı yeni önlemler alıyor Avrupa ülkeleri, artan doğalgaz ve elektrik fiyatlarına karşı, belirli zamanlarda ışıkları kapatma, ısıları düşürme gibi çeşitli tasarruf önlemleri ile birlikte enerji fiyatlarını sınırlama, vergi indirimi ve yoksullara ödeme yapma gibi tedbirler uyguluyor.
2 Yunan Sahil Güvenlik ekibi uluslararası sulardaki gemiye taciz ateşi açtı
2 Yunan Sahil Güvenlik ekibi uluslararası sulardaki gemiye taciz ateşi açtı Yunanistan tarafından Türk F-16'larına yapılan tacizler bu kez de yüzünü farklı şekilde gösterdi.
Fransa’dan Türkiye hamlesi: Kriz büyürse vatandaşlarını tahliye edecek
Fransa’dan Türkiye hamlesi: Kriz büyürse vatandaşlarını tahliye edecek Türkiye ve Yunanistan arasında tansiyon hızla yükselirken, Fransa ve Güney Kıbrıs’tan Türkiye karşıtı bir hamle geldi.
Eda Taşpınar sosyal medyada aşk tazeledi
Eda Taşpınar sosyal medyada aşk tazeledi Yaz başından beri sevgilisiyle Yunanistan'da tatilde olan Eda Taşpınar, önceki akşam aşka geldi.
Ece Erken'in kostümlü alışverişi
Ece Erken'in kostümlü alışverişi Eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu kaybettikten sonra zor günler geçiren Ece Erken, yavaş yavaş toparlamaya başladı.
Serenay Sarıkaya Yunanistan'dan sevimli dostuyla döndü
Serenay Sarıkaya Yunanistan'dan sevimli dostuyla döndü Serenay Sarıkaya başrol oynadığı ‘Şahmeran’ dizisinin çekimlerine sıcaklar yüzünden bir hafta ara verilince soluğu Yunanistan'da almıştı.