Yunanistan


MSB: "Yunanistan sınırında FETÖ üyesi 4 kişi yakalandı"
MSB: "Yunanistan sınırında FETÖ üyesi 4 kişi yakalandı" Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Yunanistan'a yasa dışı yollarla geçmeye çalışan FETÖ üyesi 4 kişinin sınırda yakalandığını açıkladı.
Sabancı çifti hakkında bilinmeyen gerçek
Sabancı çifti hakkında bilinmeyen gerçek Evinde tedavisi devam eden, ailesi dışında kimseyle görüşmeyen ve evden dışarı çıkmayan Vuslat Doğan Sabancı ile ilgili ilginç bir bilgi ortaya çıktı...
Sosyete Vuslat Doğan Sabancı'yı konuşuyor
Sosyete Vuslat Doğan Sabancı'yı konuşuyor Şu sıralar sosyete kulislerinden en çok konuşulan kişi, 24 Ağustos'ta Leros adasında geçirdikleri bot kazasında eşi Ali Sabancı ile ölümden dönen Vuslat Doğan Sabancı.
Avrupa’da daha fazla göçmeni Türkiye’ye gönderme arayışı
Avrupa’da daha fazla göçmeni Türkiye’ye gönderme arayışı Düzensiz göçmen akını nedeniyle yaşadığı krize çözüm arayan Avrupa'da gözler Türkiye'de... Yunanistan'dan dikkat çeken bir açıklama daha geldi.
Feci kazada yaralanan Sabancı çiftinin oğulları eğlencede görüntülendi
Feci kazada yaralanan Sabancı çiftinin oğulları eğlencede görüntülendi Ali Sabancı ile Vuslat Doğan Sabancı'nın oğlu Emrecan Sabancı ile Defne Samyeli ile Eren Talu'nun kızı Derin Talu aşk yaşıyor.
Ali Sabancı ameliyata alındı! Sağlık durumu nasıl?
Ali Sabancı ameliyata alındı! Sağlık durumu nasıl? Yunanistan’da tatil yaptıkları sırada zodyak botlarının kayalıklara çarpması sonucu eşi Vuslat Doğan Sabancı ile birlikte yaralanan Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı’nın, Amerikan Hastanesi’nde yeniden bir operasyon geçirdiği öğrenildi.
Yunanistan'a kaçmak isteyen 23 terör şüphelisi yakalandı
Yunanistan'a kaçmak isteyen 23 terör şüphelisi yakalandı Edirne'de son 1 haftada Yunanistan'a kaçmaya çalışan 23 terör örgütü şüphelisi, yakalandı.