Yunanistan


Mert Demir 2 milyon lira istiyor!
Mert Demir 2 milyon lira istiyor! Serenay Sarıkaya tek başına tatil hazırlığı yaparken; müzisyen sevgilisi Mert Demir, zam yaptığı konserlerinden para basacak...
65 göçmeni Yunanistan diye Marmaris'e götürdüler!
65 göçmeni Yunanistan diye Marmaris'e götürdüler! 65 göçmen "Yunanistan’a geldiniz" denilerek Marmaris yakınlarındaki ıssız koyda kaderine terk edildi. Göçmenler, ezan sesini duyunca Türkiye'de olduklarını anladı.
Syriza lideri, erkek sevgilisiyle evleniyor
Syriza lideri, erkek sevgilisiyle evleniyor Eşcinsel evliliğin yasallaştığı Yunanistan'da ana muhalefet partisi Syriza'nın genç lideri Kasselakis ve erkek sevgilisi, Girit'te dört gün sürecek bir düğün yapacak.
Sosyetik çiftin camlarını kırıp eşyalarını aldılar!
Sosyetik çiftin camlarını kırıp eşyalarını aldılar! Sosyetenin ünlü ailelerinden olan Kosifler yaşadıkları hırsızlık şokuyla gündemde. Hakan Kosif ve Brezilyalı eşi Evelize Kosif tatil için gittikleri Yunanistan'ın Selanik şehrinde soyuldu.
Yunanistan'da 'doğum' krizi!
Yunanistan'da 'doğum' krizi! Avrupa'nın en düşük doğum oranına sahip ülkelerinden biri olan komşu Yunanistan, bu eğilimi tersine çevirmeye çalışıyor.
Ramazan Bayramı tatilinde kapıda vize uygulamasına yoğun ilgi
Ramazan Bayramı tatilinde kapıda vize uygulamasına yoğun ilgi Türkiye'den Yunan adalarına kapıda vize uygulaması nisan ayı itibarıyla başladı.
Bebek bekleyen Burcu Biricik deniz sezonunu açtı
Bebek bekleyen Burcu Biricik deniz sezonunu açtı 5 aylık hamile olan oyuncu Burcu Biricik Yunanistan'da deniz sezonunu açtı.