Yunanistan


Zülfü Livaneli'den Mikis Theodorakis'e veda Yunanistan'ın ünlü bestecisi ve sanatçısı Mikis Theodorakis, 96 yaşında öldü. Zülfü Livaneli uzun zaman birlikte eserler ürettiği sanatçı için, "Hayatta ve sanatta en büyük dostlarımdan birini Mikis Theodorakis'i kaybettim" dedi.
Ünlü müzisyen Mikis Theodorakis hayatını kaybetti Yunanistan'ın ünlü bestecisi ve sanatçısı Mikos Theodorakis, 96 yaşında yaşamını yitirdi.
Ünlü manken ve TV sunucusu kokain kaçakçılığından tutuklandı! Lüks otomobili durdurulan ünlü manken ve TV sunucusunun sürücü koltuğu altında birer gramlık poşetler halinde toplam 35 gram kokain bulundu.
Yılmaz Özdil’den Bakan Pakdemirli’ye olay yanıt! Sözcü Gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin 'Yunanistan'ın uçak talebi var' açıklamasına ilişkin çarpıcı bir yorumda bulundu.
The Economist’ten Afgan mülteciler analizi İngiliz The Economist dergisi, ABD'nin Afganistan'dan çekilmesi ve Taliban'ın ülkenin pek çok yerinde kontrolü ele geçirmesinin ardından çok sayıda Afgan sığınmacının İran sınırından Türkiye'ye ulaşmasıyla ilgili bir makale yayınladı.
Cem Yiğit Üzümoğlu, Atina’da sahneye çıktı Son dönemde başarılarıyla adından söz ettiren genç oyuncu Cem Yiğit Üzümoğlu, Avrupa'nın en önemli tiyatro festivallerinden olan “Atina& Epidaurus Tiyatro Festivali”nde sahneye çıktı.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in bitmeyen tatili Netflix'te yayınlanacak 'Bir Denizaltı Hikayesi' adlı dizisinin çekimlerini tamamlayan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer Tatlıtuğ ile tatile doymuyor.