Yunanistan


Eda Taşpınar kendisini Bond kızı ilan etti
Eda Taşpınar kendisini Bond kızı ilan etti Sosyetik Eda Taşpınar, Yunan adası Mykonos’ta tatile tam gaz devam ediyor...
Serenay Sarıkaya oynadı Umut Evirgen çekti
Serenay Sarıkaya oynadı Umut Evirgen çekti Dijitalde yayınlanacak olan 'Şahmeran' dizisiyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncu Serenay Sarıkaya Yunanistan tatiline çıktı.
Survivor Hikmet hapis cezası aldığı için ülkeye dönemiyor mu?
Survivor Hikmet hapis cezası aldığı için ülkeye dönemiyor mu? "Survivor All Star 2022" yarışmasında mücadele veren Hikmet Tuğsuz finale 3 gün kala yarışmaya veda etmişti.
Burak Hakkı, Yunan dizisinde başrolde
Burak Hakkı, Yunan dizisinde başrolde Yakışıklı oyuncu Burak Hakkı, Yunan dizisinde Mando Giannikou ile başrollerde yer alacak. Burak Hakkı, dizide 'Kenan Karaman' karakteriyle seyirci karşısına çıkaracak.
İvana Sert ve Sezer Dermenci yıldönümlerini böyle kutladı
İvana Sert ve Sezer Dermenci yıldönümlerini böyle kutladı İvana Sert ile eşi Sezer Dermenci, evliliklerinde bir seneyi geride bıraktı.
Yunanistan'dan armalı tahrik
Yunanistan'dan armalı tahrik Yunanistan Hava Kuvvetleri'ne alınan Fransız Rafele savaş uçaklarını kullanacak pilotlar için hazırlandığı iddia edilen armalar 'bu kadar olmaz' dedirtti.
İvana Sert Yunan adasında keyfine bakıyor
İvana Sert Yunan adasında keyfine bakıyor İvana Sert, önceki gün eşi Sezer Demirci ile Yunanistan'ın Zakintos isimli adasına gitti.