Yunanistan

Alina Boz - Umut Evirgen aşkı hızlı ilerliyor
Alina Boz - Umut Evirgen aşkı hızlı ilerliyor Alina Boz‘un 6 yıllık sevgilisi Mithat Can Özer‘den ayrıldıktan 2 ay sonra ünlü işletmeci Umut Evirgen‘le sevgili olması magazin gündemine bomba gibi düştü.
Demet Özdemir'in aklını başından alan erkek! Sosyal medyada ilan etti
Demet Özdemir'in aklını başından alan erkek! Sosyal medyada ilan etti Oyuncu Demet Özdemir, Yunan DJ Sergio ile birliktelik yaşıyor.
Umut Evirgen Alina Boz'la beraberliğini ilan etti!
Umut Evirgen Alina Boz'la beraberliğini ilan etti! Umut Evirgen Alina Boz'la çıktığı Yunanistan tatilinden ilk kez beraber fotoğraf paylaştı.
Europol: "Kıtalararası suç şebekesi çökertildi, 62 kişi gözaltına alındı"
Europol: "Kıtalararası suç şebekesi çökertildi, 62 kişi gözaltına alındı" Europol ve Interpol tarafından koordine edilen, 5 ülkeden kolluk kuvvetlerinin yer aldığı, Küba vatandaşlarını kaçak yollarla Avrupa Birliği (AB) ülkelerine sokan kıtalararası bir suç şebekesini hedef alan operasyonla, 25’i Küba vatandaşı olmak üzere 62 kişi gözaltına alındı.
TIR dorsesine binen 4 kaçak göçmen havasızlıktan hayatını kaybetti
TIR dorsesine binen 4 kaçak göçmen havasızlıktan hayatını kaybetti Edirne'den Yunanistan’a açılan İpsala Sınır Kapısı’nda, UMAT İpsala İbrahim Girgin TIR Parkı’ndaki bir TIR’ın dorsesine giren 4 kaçak göçmen hayatını kaybetti. Göçmenlerin aşırı sıcak ve havasızlık sonucu hayatını kaybettiği değerlendiriliyor.
Yunanistan’da orman yangınlarıyla mücadele sürüyor
Yunanistan’da orman yangınlarıyla mücadele sürüyor Yunanistan’da orman yangınlarıyla mücadele sürüyor. Yunan itfaiyesi, ülke genelinde 79 farklı noktada yangın olduğunu duyurdu. Yangının sürdüğü bölgelerin ise Rodos, Attika ve Lakonya olduğu ifade edildi.
Dardanel, Koç'un yarım asrı deviren şirketini alıyor
Dardanel, Koç'un yarım asrı deviren şirketini alıyor Ekonomi çevrelerini hareketlendiren bir ‘satın alma’ haberi borsaya bildirildi. Ton balığı üreticisi Dardanel, Koç Holding’in köklü markası Tat Gıda’yı satın alma yolunda önemli bir aşama kaydetti.