Yunanistan

Murat Yıldırım ve eşi Iman yaz boyunca gezecek
Murat Yıldırım ve eşi Iman yaz boyunca gezecek Hakan Evrensel'in "Yer Eksi iki" kitabından uyarlanacak filmde yüzbaşı rolünü canlandırmaya hazırlanan oyuncu Murat Yıldırım dizi öncesinde uzun bir tatil yapacak.
Bebek bekleyen Dila Tarkan 'özel parti'ye katıldı
Bebek bekleyen Dila Tarkan 'özel parti'ye katıldı Dila Tarkan Mart ayında Dağhan Doğruer ile Atina’da evlenmişti. 4.5 aylık hamile olan yeni gelin, Yunanistan’ın Mykonos adasına gitti.
Eda Taşpınar Bodrum'a adım atmayacak
Eda Taşpınar Bodrum'a adım atmayacak Adını yıllar önce Nurettin Hasman'la yaşadığı aşk ve Bodrum'da şezlongda güneşlenirken çekilen fotoğraflarıyla duyuran Eda Taşpınar, ünlü olduğu yerin üzerini çizdi.
Hande Erçel ve Kaan Yıldırım'ın bedava tatil sevinci
Hande Erçel ve Kaan Yıldırım'ın bedava tatil sevinci Kerem Bürsin’le Maldivler’de yaptığı tatili Instagram paylaşımı karşılığında bedavaya getiren Hande Erçel’in yeni rotası Yunanistan... Mikonos’taki geceliği 15 bin TL olan bir otelden gelen ‘reklam tatili’ teklifini kabul eden güzel oyuncu, Komşu’ya aşkı Kaan Yıldırım ile gidecek.
Akdeniz'de 4,4 büyüklüğünde deprem
Akdeniz'de 4,4 büyüklüğünde deprem Akdeniz'de Muğla'nın Datça ilçesi ile Yunanistan Dodecanese açıklarında 4,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Birkan Sokullu ve Eda Gürkaynak'ın Atina kaçamağı
Birkan Sokullu ve Eda Gürkaynak'ın Atina kaçamağı Başarılı oyuncu Birkan Sokullu ile sosyetik aşkı Eda Gürkaynak, modaya uydu.
Yargı rüzgarı Yunanistan'da esecek
Yargı rüzgarı Yunanistan'da esecek Kanal D’nin yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, dizisi "Yargı", dünyaya açılmaya devam ediyor. Şu ana kadar yurtdışında birçok ülkede yayınlanmaya başlayan "Yargı"dan yeni bir haber geldi.