Zerrin Tekindor


Sete çıkmışlardı! Birkan Sokullu ve Ebru Şahin'in yeni dizisinde neler oluyor?
Sete çıkmışlardı! Birkan Sokullu ve Ebru Şahin'in yeni dizisinde neler oluyor? Ebru Şahin ve Birkan Sokullu yeni dizileri "Lavanta Konağı"nın çekimleri için sete çıkmıştı.
Bu kadro çok konuşulur! Zerrin Tekindor hangi diziye dahil oldu?
Bu kadro çok konuşulur! Zerrin Tekindor hangi diziye dahil oldu? "Aşk-ı Memnu" dizisinin 'Matmazel'i ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Zerrin Tekindor, "Dünyayla Benim Aramda" dizisindeki marjinal rolüyle herkesi şaşırtmıştı.
Birkan Sokullu ve Ebru Şahin sete çıktı
Birkan Sokullu ve Ebru Şahin sete çıktı Ebru Şahin ve Birkan Sokullu'yu buluşturan "Ab-ı Hayat" dizisi çekimlere başladı.
Zerrin Tekindor'un muhteşem dönüşü
Zerrin Tekindor'un muhteşem dönüşü Deneyimli oyuncu Zerrin Tekindor; Hilal Saral'ın yeni dizisi "Ab-ı Hayat"la anlaştı.
Zerrin Tekindor "o yorumlara" teşekkür etti
Zerrin Tekindor "o yorumlara" teşekkür etti Oyuncu Zerrin Tekindor, önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı. Arkadaşlarıyla birlikte bir mekanda oturan Tekindor, çıkışta elindeki pastayla dikkat çekti.
59'uncu Antalya Altın Portakal Film Festivali renkli anlara sahne oldu
59'uncu Antalya Altın Portakal Film Festivali renkli anlara sahne oldu 10 bin kişilik spor salonunda 2 yıldır pandemi gölgesinde düzenlenen törende bu yıl kırmızı halıda şıklık yarışı yaşandı.
İki yıl önce ekrana gelen "Zemheri" dizisi Orta Doğu'ya açıldı
İki yıl önce ekrana gelen "Zemheri" dizisi Orta Doğu'ya açıldı 2020 yılında Show TV'de ekrana gelip reytinge yenilen 'Zemheri' dizisi Orta Doğu'ya açılıyor.