Medya

İrfan Değirmenci ekrana dönüyor
İrfan Değirmenci ekrana dönüyor Kanal D’den 2017 yılında olaylı bir şekilde gönderilen İrfan Değirmenci’nin yeni kanalı açıklandı.
Uğur Dündar Halk TV'den istifa etti
Uğur Dündar Halk TV'den istifa etti Halk TV’de istifa depremi yaşandı. Gazeteci Uğur Dündar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Halk TV’den istifa ettiğini duyurdu.
Fatih Portakal’dan FOX’un reyting zaferi sonrası flaş açıklama
Fatih Portakal’dan FOX’un reyting zaferi sonrası flaş açıklama 31 Mart 2019 reyting sonuçlarına göre Doğan Şentürk yönetimindeki FOX Haber her seçimde olduğu gibi yine Türkiye’nin nefesini tutarak izlediği bir seçim yayını gerçekleştirdi.
"Beyaz Show" geri dönüyor!
"Beyaz Show" geri dönüyor! Ekranların fenomen programı Beyaz Show, yoğun istek üzerine sahneye taşınıyor. 22 yıllık efsane, daha büyük bir eğlenceyle geri dönüyor. Bir sene programa ara veren Beyazıt Öztürk, sezonu Haliç Kongre Merkezi’nde yapacağı iki özel gösteri ile açıyor.
Mehmed Şevket Eygi hastaneye kaldırıldı!
Mehmed Şevket Eygi hastaneye kaldırıldı! Milli Gazete köşe yazarı Mehmed Şevket Eygi, beyin damarına pıhtı sıçraması sonucu rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.
Necef Uğurlu Yazdı: "Sanat Varsa Hayat var Ama Önce İzan var!"
Necef Uğurlu Yazdı: "Sanat Varsa Hayat var Ama Önce İzan var!" "... Nilgün Belgün assolist gibi mikrofon önünde, arkasında korosuyla ‘Nilgün Belgün ve Saz Arkadaşları’ gibi bir görüntü ve bu kalabalığın arkasında Doğa’yı da görünce cin cin bakarken herhalde Güldür Güldür’ün yeni bölümü dedim!"
Kanal D Ana Haber öyle bir trollendi ki!
Kanal D Ana Haber öyle bir trollendi ki! Buket Aydın’ın sunduğu Kanal D Ana Haber uydurma bir gün olan "Dünya Tembeller Günü" ile trollendi.