Medya

Buket Aydın, Kılıçdaroğlu'nun haberini nasıl sundu?
Buket Aydın, Kılıçdaroğlu'nun haberini nasıl sundu? CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na kahkaha atmasıyla eleştirilen Buket Aydın'ın dün akşam yayınlanan ana haberde ciddi bir tavırlarıyla dikkat çekti.
Kalust Şalcıoğlu’nun yeni kitabı ilgi topladı
Kalust Şalcıoğlu’nun yeni kitabı ilgi topladı Oyuncu ve yazar Kalust Şalcıoğlu’nun yaşama dair fikirlerini kaleme aldığı üçüncü kitabı ‘Zaman Durakları’nın, birinci baskısı 100 bin adet olarak İnkılâp Kitabevi tarafından yayımlandı.
Fatih Portakal'dan çarpıcı erken seçim sorusu!
Fatih Portakal'dan çarpıcı erken seçim sorusu! Fatih Portakal sosyal medya hesabından, "4,5 yıl sonra olacağını düşünüyor musunuz? Ben düşünmüyorum." dedi.
Abdurrahman Dilipak AK Parti'yi uyardı
Abdurrahman Dilipak AK Parti'yi uyardı Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, seçim sonuçlarına ilişkin değerlendirmede bulundu.
Nagehan Alçı'nın 'İmamoğlu' övgüsüne Sabah'tan tepki
Nagehan Alçı'nın 'İmamoğlu' övgüsüne Sabah'tan tepki Türkiye yerel seçimleri geride bırakırken CHP’nin üç büyükşehri kazanması, iktidar kanadında tartışmaları da beraberinde getirdi.
Melih Kibar bestelerine 'Özgün' yorumu
Melih Kibar bestelerine 'Özgün' yorumu Türk müzisyen, söz yazarı, bestekar, aranjör, özellikle tiyatro ve film yapıtları için hazırladığı besteleri ile dillerden düşmeyen sanatçı Melih Kibar özelinde gerçekleşen Müziğin Ustaları ''Melih Kibar Besteleri'' konserinde başarılı sanatçı Özgün sahne aldı.
İrfan Değirmenci ekrana dönüyor
İrfan Değirmenci ekrana dönüyor Kanal D’den 2017 yılında olaylı bir şekilde gönderilen İrfan Değirmenci’nin yeni kanalı açıklandı.