Medya

Giresunlulardan TRT’ye ‘Topal Osman Ağa’ tepkisi
Giresunlulardan TRT’ye ‘Topal Osman Ağa’ tepkisi Oyuncu Engin Altan Düzyatan ile Prof. Dr. Tufan Gündüz'ün TRT 1'de ortaklaşa hazırladığı 3'te 3 Tarih adlı yarışma programında Milli Mücadele kahramanı Yarbay Osman Ağa’yı, öldürülen Trabzon Milletvekili Ali Şükrebey’in katili olarak gösteren soruya, Giresunlular sert tepki gösterdi.
atv'de 4 üst düzey atama!
atv'de 4 üst düzey atama! Turkuvaz Medya Grubu'na bağlı atv'de atamalar devam ediyor. Kanalda bugün de yeni atamalar yapıldı.
Flash TV'de tensikat depremi!
Flash TV'de tensikat depremi! "İdari, siyasi ve mali baskıları" gerekçe göstererek yayın hayatına ara veren Flash TV'de işten çıkartmalar yaşandı.
Müge Anlı'nın programında akıl almaz olay
Müge Anlı'nın programında akıl almaz olay "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programında kendisini Mehdi olarak tanıtan ve Enes Uçkan ile Cemal Güngör'ü kandıran Nur Ahmet Pehlivan olayı işleniyor.
Haber Global spikeri yayına sarhoş mu çıktı?
Haber Global spikeri yayına sarhoş mu çıktı? Haber Global spikeri Erhan Ertürk'ün konuşmakta güçlük çektiği anlar 'Canlı yayına sarhoş mu çıktı?' sorusunu akıllara getirdi. İşte Ertürk'ün dün akşamki sunumu ve daha önce görev aldığı NTV'den kısa bir arşiv görüntüsü...
Rasim Ozan Kütahyalı Aziz Yıldırım’ın açtığı davada beraat etti
Rasim Ozan Kütahyalı Aziz Yıldırım’ın açtığı davada beraat etti Fenerbahçe Spor Kulübü eski Başkanı Aziz Yıldırım’ın şikayeti üzerine 2 yıl 3 aya kadar hapis istemiyle dava açılan gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı beraat etti.
Ece Üner'den Yaşar Alptekin’e sert tepki!
Ece Üner'den Yaşar Alptekin’e sert tepki! Show TV Ana Haber spikeri Ece Üner, verdiği röportajda “Sokakta sigara içen kadın ucuzdur” diyen eski model Yaşar Alptekin’e sert tepki gösterdi.