Medya

Abdurrahman Dilipak madde madde sıraladı!
Abdurrahman Dilipak madde madde sıraladı! Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, hükümete yakın medyanın yerel seçim çalışmaları sürecindeki tutumunu eleştirdi.
Halk TV sunucusundan tüyler ürperten açıklama!
Halk TV sunucusundan tüyler ürperten açıklama! 1 Nisan’da Halk TV’den kovulan Semra Topçu, Halk TV’de neler yaşadıklarını ve kovulma süreçlerini açıkladı.
'Çukur' ve 'Çarpışma' bir anlığına kesişecek!
'Çukur' ve 'Çarpışma' bir anlığına kesişecek! Show TV ekranları önümüzdeki günlerde bir ilke sahne olacak.
'Nöbet'in müzikleri Gökhan Kırdar'dan
'Nöbet'in müzikleri Gökhan Kırdar'dan 'Kurtlar Vadisi'ne yaptığı müziği, deyim yerindeyse tüm Türkiye’nin hafızasına kazıyan, fenomen haline gelen Gökhan Kırdar, şimdi de Nöbet’in müziklerini yapıyor!
Uğur Dündar: 'Benimki gönül bağıydı'
Uğur Dündar: 'Benimki gönül bağıydı' Usta gazeteci Uğur Dündar, sosyal medya hesabından attığı mesajla, Halk TV’den istifa ettiğini duyurmuştu. Dündar, bugünkü köşesinde ise, konuyla ilgili olarak bir açıklama yaptı.
Fatih Altaylı'dan bomba Hürriyet yorumu!
Fatih Altaylı'dan bomba Hürriyet yorumu! Bu seçimde de 'Hürriyet kaybeder!' kuralının değişmediğini iddia eden Fatih Altaylı, öyle bir soru sordu ki...
Buket Aydın, Kılıçdaroğlu'nun haberini nasıl sundu?
Buket Aydın, Kılıçdaroğlu'nun haberini nasıl sundu? CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na kahkaha atmasıyla eleştirilen Buket Aydın'ın dün akşam yayınlanan ana haberde ciddi bir tavırlarıyla dikkat çekti.