Medya

Necef Uğurlu Yazdı: "Çapkınlık beka sorunu olabilir mi?"
Necef Uğurlu Yazdı: "Çapkınlık beka sorunu olabilir mi?" "... Casanova, Charles II, Lord Byron, Picasso, Kennedy tarihte çapkınlıklarıyla yerlerini almış kişiler, bizden Sultan Süleyman listeye girmeyi başarmış."
Gazeteci Ayşenur Arslan, serbest bırakıldı
Gazeteci Ayşenur Arslan, serbest bırakıldı Arslan hakkında, Ankara 40 Asliye Ceza Mahkemesi'ndeki bir davaya katılmadığı gerekçesiyle yakalama kararı çıkarıldığı belirtildi.
Sabahattin Önkibar: "31 Mart öncesi kahpe bir saldırı olursa..."
Sabahattin Önkibar: "31 Mart öncesi kahpe bir saldırı olursa..." Aydınlık yazarı Sabahattin Önkibar "Devletin çok önemli makamında sorumluluk yüklenmiş önemli isim" dediği bir kişiyle görüşmesini köşesine taşıdı.
Yerli 'Gilmore Girls' dizisinden neden vazgeçildi?
Yerli 'Gilmore Girls' dizisinden neden vazgeçildi? NTC Medya’nın patronu Mehmet Yiğit Alp, geçen yıl Emmy ödüllü 'Gilmore Girls' dizisinin haklarını satın almış ve fenomen projeyi ülkemize uyarlamak için harekete geçmişti.
Sevilay Yılman'dan Akit muhabirine sert tepki!
Sevilay Yılman'dan Akit muhabirine sert tepki! Akit TV muhabiri Mehmet Özmen'in Kılıçdaroğlu'na ilişkin skandal açıklamasına Habertürk yazarı Sevilay Yılman da tepki gösterdi.
Fatih Portakal'dan Erdoğan'a Mansur Yavaş tepkisi
Fatih Portakal'dan Erdoğan'a Mansur Yavaş tepkisi Fox TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, Erdoğan'ın Mansur Yavaş'a yönelik tehdit içeren sözlerini eleştirdi.
Müge Anlı'nın canlı yayınında büyük gerginlik!
Müge Anlı'nın canlı yayınında büyük gerginlik! Müge Anlı’da yeni bir cinayet iddiası işlenmeye başlandı. Bursa’da meydana gelen olayda Hüseyin Aslan isimli inşaat işçisinin yakın arkadaşı tarafından eşi için öldürüldüğünden şüpheleniyor.