Medya

"Ben yapmadım, Miki yaptı"
"Ben yapmadım, Miki yaptı" Komedyen Ata Demirer’in eski sevgilisi Aslı Turanlı'nın, tartışılan sosyal medya paylaşımlarıyla ilgili, Twitter hesabının ele geçirildiğinden söz eden bir açıklama yapması dikkat çekti.
Yunan sunucu Atatürk'e "soykırımcı" dedi
Yunan sunucu Atatürk'e "soykırımcı" dedi Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8’de, Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasını sunan Yunan sunucu Sakis Tanimanidis, 19 Mayıs paylaşımı ile Atatürk’e “soykırımcı” hakaretinde bulundu.
TRT'den Kılıçdaroğlu'na 'personel' yanıtı!
TRT'den Kılıçdaroğlu'na 'personel' yanıtı! TRT Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'İstihdam Fazlası Personel İddialarının' gerçeği yansıtmadığı belirtildi.
Fatih Altaylı nasıl dolandırıldı?
Fatih Altaylı nasıl dolandırıldı? Fatih Altaylı bugünkü köşesinden soyulduğunu duyurdu. Altaylı, "Az bir hasarla konuyu atlattık. Ama yine de sizi uyarayım dedim" diyerek, okurlarını uyardı.
Didem Arslan Yılmaz'dan İmamoğlu ve Yıldırım'a açık davet!
Didem Arslan Yılmaz'dan İmamoğlu ve Yıldırım'a açık davet! Habertürk TV, 23 Haziran'da yenilenecek İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı seçimleri için adaylara bir çağrıda bulundu. Kanal, AK Partili Binali Yıldırım ve CHP'li Ekrem İmamoğlu'nu karşılıklı tartışmaya davet etti.
Emin Çapa'dan bomba iddia!
Emin Çapa'dan bomba iddia! Emin Çapa, sosyal medya hesabından “Kesin bilgi olarak yazıyorum. Evet Ekrem İmamoğlu yayını bitsin diye reji telefonla arandı. Evet yayının tekrarının konulmaması talimatı verildi” açıklamasında bulundu.
Fatih Portakal’dan YSK’ya gerekçe tepkisi!
Fatih Portakal’dan YSK’ya gerekçe tepkisi! FOX Ana Haber'in sunucusu Fatih Portakal, YSK'nın gerekçeli kararını açıklamayı ertelemesini değerlendirdi.