Megan Fox’un son halini görenler tanıyamadı

Son olarak nişanlısı Machine Gun Kelly’den ayrıldığı haberleriyle gündeme gelen oyuncu Megan Fox, çarşamba günü Instagram hesabından yaptığı paylaşımla şaşkınlık yarattı.

Megan Fox’un son halini görenler tanıyamadı

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre 37 yaşındaki Hollywood yıldızı, doğal güzelliğini sergileyen, makyajsız bir selfie’si ile hayranlarını şaşırttı. Ancak fotoğrafın filtreli olup olmadığı konusu soru işaretleri yarattı.

Mavi saçlı olduğu fotoğrafta çok hafif bir makyaj yapmış gibi görünen Fox’un sıklıkla başvurduğu ten makyajını ise yapmadığı görüldü.

Coachella Festivali sonrası saçlarını uzattığını söyleyen Fox, kıyafet olarak siyah sutyen ve kırmızı pijama altı seçti.


Megan Fox’un son halini görenler tanıyamadı


21,8 milyon kişinin takip ettiği Instagram hesabında, fotoğrafı 1,3 milyondan fazla kişi beğenirken, binlerce kişi de normal halinden çok farklı olan Fox hakkındaki düşüncelerini paylaşmak için yorum bölümüne akın etti.


Megan Fox’un son halini görenler tanıyamadı - Resim : 2


Biri, “Bu Megan Fox değil, filtre." derken bir başkası da, "Hesap adını okuyana kadar kime baktığımı bilmiyordum... Bu da nesi???" diye yazdı.

Üçüncü bir kişi de, “Bunun Kim Kardashian olduğunu sanıyordum" şeklinde bir yorum yaptı.

Ancak söz konusu fotoğrafı beğenenler de oldu. Bir hayranı, “Makyajsız harika görünüyorsun” derken bir başkası da, “İşini yap, sen muhteşemsin” dedi.