Melissa Dilber 'En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü kucakladı

Taylan Biraderler'in yönettiği 'Andropoz' dizisinin Ahu'su Melissa Dilber 2 festivalden birden "En İyi Kadın Oyuncu Ödülü"ne layık görüldü.

Melissa Dilber 'En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü kucakladı

Melissa Dilber, geçen yıl yayınlanan Engin Günaydın‘ın “Andropoz” dizisinde ikiziyle beraber kamera karşısına geçmiş ve 'Ahu' rolüne hayat vermişti.


Melissa Dilber 'En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü kucakladı


Birsen Altuntaş'ın haberine göre
 Stella Adler Studio Of Acting’te konservatuvar eğitimini tamamlayan, “Andropoz”dan sonra İngiliz BBC3 kanalının sevilen dizisi “Wreck”te Amy karakterine hayat veren 26 yaşındaki yetenekli oyuncu daha sonra Yusuf Kerem Tokgöz’ün yazıp yönettiği ve yapımcılığını üstlendiği “Screen” adlı kısa filmde oynadı.Melissa Dilber 'En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü kucakladı - Resim : 2


Festival aşamasında olan “Screen” filmi, Inda Singapore Film Festivali ve Navy International Film Festivali‘nde yarıştı ve başrol oyuncusu Melissa Dilber‘e “En İyi Kadın Oyuncu Ödülü”nü kazandırdı.


Melissa Dilber 'En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü kucakladı - Resim : 3


Melissa Dilber’e Bülent Keser, Ada Şahin, Ece Buruk, İnan Yıldırım, S. Burak Bingöl, Mehmet Özten ve Özlem Cibooğlu‘nun eşlik ettiği film ayrıca Boden International Film Festivali‘nde özel seçmelere katıldı.