Metin Akpınar'ın kızı yıllar sonra 'o isme' de ulaştı!

Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkisinden iki çocuğu olduğu ortaya çıkması büyük yankı uyandırdı. Türkiye'nin konuştuğu olay sonrası Duygu Nebioğlu'nun açıklamaları gündemdeki sıcaklığını korurken, Nebioğlu, 'Umarım hayattadır' dediği bakıcıya ulaştı.

Metin Akpınar'ın kızı yıllar sonra 'o isme' de ulaştı!

Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkisinden 1988'de dünyaya gelen Duygu ve Sevgi Nebioğlu kardeşler gündemdeki yerini koruyor.

Metin Akpınar'ın kızı yıllar sonra 'o isme' de ulaştı!


21 yaşında Metin Akpınar'ın babası olduğunu öğrenen Duygu Nebioğlu'nun açtığı 'babalık davasıyla' gerçek ortaya çıkmış, Akpınar da yaptığı açıklama ile kızlarını kabul ettiğini duyurmuştu.Metin Akpınar'ın kızı yıllar sonra 'o isme' de ulaştı! - Resim : 2Ayrıca Sevgi Nebioğlu'nun iki çocuğunun olmasıyla Metin Akpınar'ın iki torun sahibi olduğu da öğrenilmişti.


Metin Akpınar'ın kızı yıllar sonra 'o isme' de ulaştı! - Resim : 3


Duygu Nebioğlu yaptığı açıklamada, "Annem iki aylıkken bizi Kemer'de yaşayan Adile Şener ve Emin Şener'e emanet etmiş. Onlara çok teşekkür ediyorum. Umarım hayattalardır, onları arıyorum. 'Büyüdüm, 35 yaşına geldim ve size teşekkür ederim' demek istiyorum. Bakıcı olarak, para karşılığında Adile Şener'e verilmişiz. Altı ay sonra 'Annesi nerede' diye bir haber yapılmış.


Metin Akpınar'ın kızı yıllar sonra 'o isme' de ulaştı! - Resim : 4


Haber sonrası bizi Zübeyde Hanım Çocuk Esirgeme Kurumu'na teslim etmişler. Devlet bizi koru altına almış"
ifadelerini kullanmıştı.

O İSME ULAŞTI

Duygu Nebioğlu, "Umarım hayattadır" dediği bakıcı Adile Şener'e ulaştığını duyurdu.


Metin Akpınar'ın kızı yıllar sonra 'o isme' de ulaştı! - Resim : 5


"KALBİMDEKİ DERİN YARALAR BİRAZ OLSUN KAPANIYOR"

Duygu Nebioğlu, "Adile Şener hayatta ve biraz önce konuştum. Kendisine vefa borcunu ödeyeceğim için çok mutluyum. Kalbimdeki derin yaralar biraz olsun kapanıyor. Bizler gibi hikâyesi olanlar ve henüz sonuç alamayanlar asla pes etmeyin!" dedi.Metin Akpınar'ın kızı yıllar sonra 'o isme' de ulaştı! - Resim : 6

"TAZMİNAT DAVASI İÇİN KENDİSİNİ ARIYORUZ"

Duygu Nebioğlu paylaştığı bu fotoğrafa ise, "Ben hastalanıyorum, hastane nüfus kimliğimi istiyor. Suphiye Ormancı'ya ulaşamıyorlar. Cep telefonu yok o dönem. Çocuk Esirgeme Yurdu hikâyesi başlıyor. Anneye dava aç diyenler hukukta annelik davası diye bir şey yok. Ünlü insanların yorumlarını okuyoruz ne tuhaf hiç mi bilginiz yok. Tazminat davası için kendisini arıyoruz zaten" notunu düştü.


Metin Akpınar'ın kızı yıllar sonra 'o isme' de ulaştı! - Resim : 7