Metin Akpınar'ın yayınladığı açıklamaya kızı Duygu'dan ilk yorum

Metin Akpınar evlilik dışı doğan ikiz kızları Duygu ve Sevgi Nebioğlu'nu kabul ettiğini dün açıklamıştı. Duygu Nebioğlu babasının açıklamasının ardından sosyal medyada paylaşımda bulundu.

Metin Akpınar'ın yayınladığı açıklamaya kızı Duygu'dan ilk yorum

Evlilik dışı ilişkiden Duygu ve Sevgi Nebioğlu adında iki çocuğu olduğu ortaya çıkan  82 yaşındaki Metin Akpınar, dün açıklama yaptı.Metin Akpınar'ın yayınladığı açıklamaya kızı Duygu'dan ilk yorum


Akpınar, “Varlıklarından haberdar olmadığım çocuklarımın çektiği acılardan dolayı çok üzgünüm” ifadelerini kullandı.Metin Akpınar'ın yayınladığı açıklamaya kızı Duygu'dan ilk yorum - Resim : 2


Akpınar’ın açıklama yapmasının ardından Instagram hesabından paylaşımda bulunan Duygu Nebioğlu, şu ifadeleri kullandı:

“Metin Akpınar’ın yapmış olduğu basın açıklamasına karşılık son açıklamamı pazartesi günü İstanbul’da televizyon programında gerçekleştireceğim. Size elimdeki deliller ile gerçekleri tüm çıplaklığıyla anlattığımda sanat tarihinin kaybı çok büyük olur.

Bir insanın hayatı boyunca yapmış olduğu emeklerini yok edecek eğitim almadım Nebioğlu ailemden. Benim çok iyi büyütülmüş olmamdan kaynaklı iyi niyetimi kullanıp yalanlarıyla konuşmaya devam edenlerin sosyalist yapısının gerçekliğini bir araştırın önce.

Ve siz terbiyesiz troller, sizin kimler tarafınızdan tutulup bana attığınız mesajların, yaptığınız ahlaksızlığın farkındayım. Ben bu süreci Akpınar ailesiyle birebir yaşadım, kendinize başka sözler bulun. Avukatlarım sizlerle özel olarak ilgilenecek.

Ayrıca avukatlarım Ferihan Polat ve Ahmet Furkan Uludağ’ın üstlendiği davamı almak hiç kolay değildi. 1 yıl boyunca gece gündüz demeden çalışıyoruz, önce avukatlarım hazırlanıyor sonra süreçlerimize beraber çalışıyoruz yani sığ beyinlerin anlayacağı bir durum değil ancak hata yapmış olmanız da sizi hemen kötü yapmaz troller.

Hayat her zaman bir şans verir Duygu Nebioğlu bir yere kadar şans verir. Neden suskunluğumu bozdum? Neden öz annem hakkında açıklamalar yapmıyorum? Nedenlerin cevapları hepsi bende beni dinlediğiniz de anlayacaksınız."


Metin Akpınar'ın yayınladığı açıklamaya kızı Duygu'dan ilk yorum - Resim : 3