Nazan Öncel konser turnesine hazırlanıyor

Şarkılarıyla nice nesiller yetiştiren ve müzik tarihine adını altın harflerle yazdıran, şarkı yazarlığının en özgün temsilcisi olan Nazan Öncel, Nisan ayında düzenlenecek konserlerle Türkiye turnesine çıkmaya hazırlanıyor.

Nazan Öncel konser turnesine hazırlanıyor

Geçtiğimiz günlerde “Kara Plak / Geceye Bir Şarkı’’ albümünü çıkartan sanatçı yeni şarkılarını sevenleri için seslendirecek.

Dinleyicisinin bugünlere taşıdığı ve her biri hit olan zamansız şarkılarını yurdumuzun dört bir yanından dinleyicisiyle hep bir ağızdan söyleyecek olmanın heyecanını yaşadığı Kral Pop Radyo sponsorluğundaki turnesine 13 Nisan’da Ankara TED Koleji’nde başlayacak olan sanatçı, 28 Nisan’da İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi’yle devam edecek.

Nazan Öncel, 10 Mayıs Konya Selçuklu Kongre Merkezi, 13 Mayıs Gaziantep GAÜN Mavera KSM, 16 Mayıs Adana Çukurova Üniversitesi Açıkhava Tiyatrosu, 27 Mayıs İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu, 17 Haziran Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu ve 30 Haziran Antalya Açıkhava’da muhteşem performansıyla sahne alacak.

"Üç dakikaya sığdırdığım hikâyelerle hazırladığım Kara Plak / Geceye Bir Şarkı; 'İyi ki de yaptım' dediğim albümlerden biri oldu. Sevilmesi sahiplenilmesi hayatımın bu sürecinde bizi Türkiye turnesiyle buluşturmaya hazırladı. KerkiSolfej ile çıkacağımız bu yol müziğimle dinleyicisi arasında sağlam bir asma köprü kuracağı için kıymetli bir yolculuk olacak; emeği geçen herkese minnettarım." sözleriyle duygularını dile getirdi.