Necla Nazır kızı Tuğçe'nin sürpriz evliliğine karşı çıktı mı?

Nikahlarına ailelerin katılmaması ile gündeme gelen ikiliden Tuğçe Tayfur'un annesi Necla Nazır, merak edilen konuya açıklık getirdi.

Necla Nazır kızı Tuğçe'nin sürpriz evliliğine karşı çıktı mı?

Eski nişanlısı ile ayrılmasından kısa bir süre sonra Muhammet Aydın ile nikah masasına oturan Tuğçe Tayfur nikah süreciyle ilgili konuk olduğu "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programında konuştu.

Isparta'da yaşayan bir aile dostlarının yanında nikah yapmalarını istediklerini ifade eden Tuğçe Tayfur aileleri kendilerinin çağırmadığını ifade etti.

Tayfur, Isparta'daki bir köy evinde dünyaevine girdi.


Necla Nazır kızı Tuğçe'nin sürpriz evliliğine karşı çıktı mı?


Çiftin nikahına ailelerin katılmaması ise evliliğe karşı oldukları yönünde dedikoduları beraberinde getirdi.

Necla Nazır telefonla bağlandığı canlı yayında damadı ve kızına olan sevgisinden bahsetti.Necla Nazır kızı Tuğçe'nin sürpriz evliliğine karşı çıktı mı? - Resim : 2


Necla Nazır, "Benim iki tane evladım orada. Allah böyle bir damat nasip etti Elhamdülillah. Ben hep şuna inanmıştım sevginin tüm duvarları yıkabileceğini düşünüyorum. Ben Rabbimin yarattığı her şeyi Allah rıza için sevdim. Çocuklarımı da Allah rızası için seviyorum. Onlar bana rabbimin emaneti. Adı güzel Muhammet sürmeli gözlü oğlum. Annen seni seviyor." diyerek damadını sevdiğini ifade etti.