Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa


Selin Ciğerci'nin basketbolcu sevgilisi var mı yok mu? Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra, 10 Eylül'de tek celsede boşanmıştı. 37 yaşındaki sosyal medya fenomeninin, kısa süre sonra yeni bir aşka yelken açtığı ve sevgilisinin basketbolcu olduğu öne sürülmüştü.
Tolga Karel dördüncü kez baba oluyor Her şeyi ardında bırakıp Amerika'ya yerleşen oyuncu Tolga Karel, Sarah Scott ile evlenmişti. 3 çocuğu olan Karel, bir kez daha baba olacağını açıkladı.
Semiha Yankı Erkan Özerman hakkında açtı ağzını yumdu gözünü! "Söylemezsem Olmaz" programına bağlanan sanatçı Semiha Yankı: "Erkan Özerman ben eve kilitleyip 'Bu zamanda bekaret mi kaldı' dedi" ifadelerini kullanarak 17 yaşında başından geçen travmatik olayları anlattı.
Deniz Seki'nin son görüntüsü merak uyandırdı Kilo verdiği gözlenen şarkıcı Deniz Seki'nin yeni hali hayranlarını bir kez daha şaşırttı.
Bengü: "Kızım Zeynep henüz kardeşiyle tanışmadı" 2018'de iş insanı Selim Selimoğlu ile nikah masasına oturan Bengü, kızı Zeynep'i bir yıl sonra kucağına alarak ilk kez annelik duygusunu yaşamıştı. Ünlü şarkıcı, ikinci kez anne oldu.
İzzet Yıldızhan: "Gençlik hata yapıyor, flört edilmemeli" TV8'de ekrana gelen magazin gündemine yön veren "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programına konuk olan sanatçı İzzet Yıldızhan’dan çok tartışılacak bir flört açıklaması geldi.
Erkan Özerman hakkında yeni iddia Erkan Özerman hakkındaki taciz iddiaları sürüyor. 2. Sayfa'ya katılan eski yarışmacılar Erkan Özerman'ın tacizine uğradıklarını ve yaşadıklarını anlatmaya devam ediyor.