Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa


Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu neden ayrıldı?
Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu neden ayrıldı? Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu arasında ipler gerildi. İddiaya göre güzel oyuncunun Mert Ramazan Demir ile samimi halleri ilişkisinin bitmesine sebep oldu.
Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz'in ayrılık iddiasında flaş gelişme
Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz'in ayrılık iddiasında flaş gelişme Pınar Deniz, 3 ay önce kendisi gibi oyuncu olan Kaan Yıldırım'la yeni bir aşka yelken açmıştı...
Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt Altın Kelebek'in sahibi oldu
Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt Altın Kelebek'in sahibi oldu Usta gazeteciler Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt Altın Kelebek'in sahibi oldu.
Engincan Ural'ın evliliğinde neler oluyor?
Engincan Ural'ın evliliğinde neler oluyor? Engincan Ural, 45 gün önce Merve Kaya ile Bodrum'da nikâh masasına oturmuştu. Çiftin boşanma kararı aldığı iddia edildi. Söylentilerin ardından Sibel Can sosyal medya hesabından acilen bir paylaşım yaptı.
Müge ile Gülşen: "Ebru Gündeş'in artık konuşması gerekiyor"
Müge ile Gülşen: "Ebru Gündeş'in artık konuşması gerekiyor" Şarkıcı Hadise'nin dün akşam saatlerinde sosyal medya hesabından "Özel hayatıma resmen tecavüz ediyor bu insanlar" isyanının ardından bu sabah bazı medya mecraları ve gazetelerde Hadise ile Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab arasında geçtiği söylenen mesajlar yayınlandı.
Aslı Enver'in nikahını herkesten önce Murat Boz duymuş!
Aslı Enver'in nikahını herkesten önce Murat Boz duymuş! Oyuncu Aslı Enver bir süredir aşk yaşadığı hafta sonu Berkin Gökbudak ile nikah masasına oturmuştu.
Kuşum Aydın'ın son hali dikkat çekti
Kuşum Aydın'ın son hali dikkat çekti Bir dönem sahne ve televizyonlara damga vuran şarkıcı Aydın, bu sabah konuk olduğu programda son görüntüsüyle dikkat çekti.