Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa


Demet Şener'den İbrahim Kutluay'a veryansın!
Demet Şener'den İbrahim Kutluay'a veryansın! Eski Türkiye Güzeli Demet Şener, konuk olduğu "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programında eski eşi İbrahim Kutluay hakkında çarpıcı ifadelerde bulundu.
Esin Çepni ihanet acısını atlatmaya çalışıyor
Esin Çepni ihanet acısını atlatmaya çalışıyor Bilal Hancı eşi Esin Çepni'ye ihanet etmiş, Esin Çepni de bu ihanet görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Bugün sosyal medyadan gözyaşları içerisinde paylaşımda bulunan Bilal Hancı'nın eşi Esin Çepni, fotoğrafında terapistine de yer verdiğini belirtti.
Tuğba Ekinci ihanete uğrayan Esin Çepni'ye demediğini bırakmadı!
Tuğba Ekinci ihanete uğrayan Esin Çepni'ye demediğini bırakmadı! Eşi Bilal Hancı'nın ihanetiyle yıkılan Esin Çepni, içini dökmeye geldiği canlı yayında neye uğradığına şaşırdı.
Selin Ciğerci kara para akladığı iddialarına gözyaşlarıyla yanıt verdi
Selin Ciğerci kara para akladığı iddialarına gözyaşlarıyla yanıt verdi Gazeteci Murat Ağırel, bir futbolcu ve eşinin de kara para akladığını ileri sürmesiyle ismi gündeme gelen sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci katıldığı canlı yayımda kendini savundu: "5 yıl içinde 40 milyon TL'den fazla vergi ödedim. MASAK beni de inceliyor. Ne olur bakıp hemen sonuçlansın."
Ümran Seyhan yakın çevresine açıkladı: "Evlilikleri kağıt üstündeydi"
Ümran Seyhan yakın çevresine açıkladı: "Evlilikleri kağıt üstündeydi" Komşusu ve arkadaşı Serpil Tosun'un eşi Kenan Tosun ile aşk yaşamaya başlayan Ümran Seyhan'ın suskunluğunu yakın çevresine bozduğu iddia edildi.
Harika Avcı uzun yıllar sonra görüntülendi
Harika Avcı uzun yıllar sonra görüntülendi Siroza yakalandığı ve tedaviyi reddettiği iddia edilen bir dönemin ünlü ses ve sinema sanatçısı Harika Avcı uzun yıllar sonra görüntülendi.
Aylin Coşkun: "Bitmeyen bir süreç benimki"
Aylin Coşkun: "Bitmeyen bir süreç benimki" Bir süredir yaşamını gözlerden uzak sürdüren ünlü şarkıcı Aylin Coşkun, konuk olduğu canlı yayında verdiği kilolarla dikkat çekti.