Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa


Ünlü şarkıcıyı dinlemeye gitti, hayatı karardı!
Ünlü şarkıcıyı dinlemeye gitti, hayatı karardı! TV8'de ekrana gelen "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programında kahkahalar havada uçuştu.
Danla Bilic ve Kaan Yıldırım arasında neler oluyor?
Danla Bilic ve Kaan Yıldırım arasında neler oluyor? Ünlü şarkıcı Hadise ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım hakkında bomba bir aşk iddiası ortaya atıldı. Kaan Yıldırım'ın ünlü fenomen Danla Bilic'i takip etmesi dikkat çekti.
Özlem Savaş asla affetmeyeceği iki ismi açıkladı!
Özlem Savaş asla affetmeyeceği iki ismi açıkladı! TV8'de ekrana gelen "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programına konuk olan oyuncu Özlem Savaş ses getirecek bir açıklamada bulundu.
Fotoğraftaki estetikli kadın kim çıktı?
Fotoğraftaki estetikli kadın kim çıktı? "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programında ekrana getirilen bir fotoğraf ortalığı karıştırdı.
İzzet Yıldızhan'dan Nihat Doğan ve Ertuğrul Özkök'e yanıt!
İzzet Yıldızhan'dan Nihat Doğan ve Ertuğrul Özkök'e yanıt! İzzet Yıldızhan, yeni bir polemiğin fitilini ateşledi. Sosyal medyadan ve ünlü isimlerden sert eleştiriler alan İzzet Yıldızhan, sessizliğini bozdu.
Ayşe Hatun Önal'dan 'Kendisinden haber alınamıyor' iddiasına açıklama
Ayşe Hatun Önal'dan 'Kendisinden haber alınamıyor' iddiasına açıklama Ünlü şarkıcı Ayşe Hatun Önal ile ilgili inzivaya çekildiği iddiası dün yazılı basında yer almıştı.
Ünlü erkek şarkıcı eşini ünlü sarışın kadınla mı aldattı?
Ünlü erkek şarkıcı eşini ünlü sarışın kadınla mı aldattı? Hangi 'ünlü' erkek şarkıcının eşini 'ünlü' sarışın kadınla aldattığı iddia edildi?