Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa


Sinan Akçıl daha önce yalanladığı aşk haberini doğruladı!
Sinan Akçıl daha önce yalanladığı aşk haberini doğruladı! Sinan Akçıl, daha önce aşk yaşadığını kabul etmediği Defne Samyeli'yle ilgili şaşırtan bir açıklamada bulundu.
Alişan yeğenlerine 30 milyon liralık ev mi hediye etti?
Alişan yeğenlerine 30 milyon liralık ev mi hediye etti? Alişan, 2021 yılının temmuz ayında kardeşi Selçuk Tektaş'ı Covid nedeniyle kaybetmişti. Yaşadığı büyük acının ardından kardeşinin eşine ve çocuklarıyla yakından ilgilenen ünlü ismin, yeğenlerine ve yengesine büyük bir jest yaparak 30 milyon liraya Ulus'tan ev aldığı iddia edildi.
Sezer Çakır'ın 'imam nikahı' çıkışına olay yorum: "Evet yaptık mı diyecek?"
Sezer Çakır'ın 'imam nikahı' çıkışına olay yorum: "Evet yaptık mı diyecek?" Sezer Çakır, Çeşme'de arkadaş grubuyla eğlenirken görüntülendiği Kadir Doğulu'yla imam nikahıyla evli olduğu iddiasıyla ilgili açıklama geldi.
Gülben Ergen hakkında bomba iddia! 500 bin TL'lik bel ve popo estetiği!
Gülben Ergen hakkında bomba iddia! 500 bin TL'lik bel ve popo estetiği! Gülben Ergen'in 500 bin TL ödeyerek 'kum saati' diye adlandırılan bel ve popo estetiği yaptırdığı iddia edildi.
Gülben Ergen dinlenme rekorları kıran yeni şarkısının çıkış hikayesini anlattı
Gülben Ergen dinlenme rekorları kıran yeni şarkısının çıkış hikayesini anlattı Uzun süredir yeni şarkısı için stüdyo çalışmalarını sürdüren ve sessizliğini koruyan Gülben Ergen arka arkaya çıkardığı ve dinlenme rekorları kıran single albümlerine bir yenisini daha ekledi.
Dilay Korkmaz'dan 'Borç istedi, aşk bitti' haberine sert tepki!
Dilay Korkmaz'dan 'Borç istedi, aşk bitti' haberine sert tepki! 3 yıldır sunucu Dilay Korkmaz ile birliktelik yaşayan Faruk Sabancı'nın beraberliği önceki haftalarda son bulmuştu.
Yeliz Yeşilmen iki atletli erkeği karşılaştırdı! Biri eski eşi!
Yeliz Yeşilmen iki atletli erkeği karşılaştırdı! Biri eski eşi! Yeliz Yeşilmen konuk olduğu "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programında atletli fotoğraf veren eski eşi Ali Uğur Akbaş ve oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'u karşılaştırdı.