Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa

Erkan Özerman hakkında ortaya atılan iddiaların ardından konuştu Erkan Özerman, Best Model yarışması ve kendisine yönelik ortaya atılan iddiaların üzerine TV8'de ekrana gelen "2.Sayfa" programına konuk oldu.
Best Model rezaletinde ikinci perde 1989'den beri Best Model Türkiye yarışmasını düzenleyen Erkan Özerman'ın adı yıllardır ahlaksız teklif iddialarıyla gündeme geliyor. Özerman ile ilgili bugün yine iki delikanlıdan mide bulandırıcı iddialar geldi.
Üç delikanlı Erkan Özerman'ın ipliğini pazara çıkardı TV8'de ekrana gelen "2.Sayfa" programına konuk olan Best Model adayı üç delikanlı, uzun yıllardır adı türlü ahlaksız teklif iddialarıyla anılan Erkan Özerman'la ilgili şok eden açıklamalarda bulundu.
Barış Arslan: "Erkan Özerman'a masaj yapsaydım dereceye girecektim" 34. Best Model Türkiye yarışmasına Erkan Özerman'la ilgili skandal iddia gölge düşürdü.
Yonca Evcimik yaptırdığı estetik ameliyatı yerinden kalkıp gösterdi "Abone" şarkısıyla Pop müzikte 90'lı yıllarda yeni bir dönemi başlatan Yonca Evcimik, konuk olduğu canlı yayında karın kası ameliyatı yaptırdığını açıkladı.
Hakan Baş ve Bensu Soral'ın boşanma muamması! Oyuncu Bensu Soral ve iş insanı Hakan Baş'ın evliliği üzerinde ihanet iddiaları nedeniyle kara bulutlar dolaştığı ve boşandıkları iddia edilmişti.
Tamer Karadağlı'nın yaylım ateşi sürüyor: "HDP milletvekilleri sahip çıktı" Nihal Yalçın'la yaşanan olayın ardından hakkında linç kampanyası başlatılan Karadağlı sessizliğini ilk kez bozdu. Karadağlı, Yalçın'a HDP milletvekillerinin sahip çıktığını belirterek "Buldan, Kaftancıoğlu ona sahip çıkıyor. Benim duruşum da belli olan bir duruş." dedi.