Oyuncu Devrim Özkan yakışıklı futbolcuyla samimiyeti ilerletti

'Gelsin Hayat Bildiği Gibi'de 'Songül' karakterine hayat veren Devrim Özkan'ın adı bir süredir Uruguaylı futbolcu Lucas Torreira ile anılıyordu.

Oyuncu Devrim Özkan yakışıklı futbolcuyla samimiyeti ilerletti

Devrim Özkan, geçtiğimiz aylarda Türkiye Kupası'nda oynanan Galatasaray-Kastamonuspor maçını tribünden izlemişti. Özkan'ın maçı izlediğini fark eden Lucas Torreira ise karşılaşma bitmeden oyuncuyu Instagram hesabından takibe başlamıştı.


Oyuncu Devrim Özkan yakışıklı futbolcuyla samimiyeti ilerletti

"KİM SİZİN YENGENİZ OLUR BİLEMEM"

Ardından ünlü oyuncu, katıldığı 'Hazine' filminin galasında basın mensuplarının özel hayatıyla alakalı sorularına, "Hepimiz arkadaşız. Bu konuyu konuşmayalım" şeklinde yanıt vermişti.

Oyuncu, daha sonra muhabirlerin, "Galatasaray taraftarları sizi 'yenge' olarak görmeye başladı. Bununla ilgili neler söyleyeceksiniz?" sorusuna ise, "Kim sizin yengeniz olur bilemem. Ben buraya film için geldim" yanıtını vermekle yetinmişti.

AŞK İDDİALARINI GÜÇLENDİREN FOTOĞRAF

Devrim Özkan, adı aşk iddialarına karıştığı futbolcu Lucas Torreira ile Muslera'nın eşi Patricia Callero'nun doğum gününde bir araya geldi.


Oyuncu Devrim Özkan yakışıklı futbolcuyla samimiyeti ilerletti - Resim : 2


Lucas Torreira'nın Devrim Özkan ile yan yana olması ve futbolcunun elini oyuncunun beline atması dedikoduları güçlendirdi.