Özge Özpirinçci'den ilk hamilelik pozları

Doğumuna sayılı günler kalan oyuncuÖzge Özpirinçci, Yeniköy'de köpeğiyle yürüyüş yaparken görüntülendi. Hayli keyifli olduğu görülen oyuncu, "İlk hamile pozumu vereyim" diyerek gazetecilerle şakalaştı.

Özge Özpirinçci'den ilk hamilelik pozları

"Her şey gayet güzel ve iyi gidiyor" diyen Özge Özpirinçci, "Yaz biraz yoğun geçti, setlerde" dedi.

Milliyet Gazetesi'nden Umut Ünver'in haberine göre rol aldığı 'İlk ve Son' dizisinin ikinci sezonunda olmayacağını söyleyen oyuncu, "Dizi sonrası Bozburun'daydık, nikahımızı hallettik" şeklinde konuştu.

Nikahın aile arasında olduğunu söyleyen Özge Özprinçci, "Size kırılan arkadaşlarınız oldu mu?" sorusuna, "Hayır. Zaten halletmemiz gereken gibi gördüğümüz bir iş gibiydi, hazır oradayken öyle aile arasında hallettik" yanıtını verdi.

Hamilelik sürecinden bahseden Özpirinçci, "Kızım beni hiç yormadı. Sette çalışırken de çok uyumluydu benimle sağ olsun. Çok az kaldı altı hafta, yılbaşı öncesi geliyor" dedi.

"BİR SÜRE ÇALIŞMAK İSTEMİYORUM" 

Doğum sonrası çalışmayacağını söyleyen oyuncu, "Bir süre çalışmak istemiyorum açıkçası, hatta bu yüzden bu işler arka arkaya geldi. Hamile hamile koşturarak sete gider oldum. 'İlk ve Son'u yapmadan doğursaydım çok içimde kalırdı. Herhalde iki sene falan oturmayı planlıyorum. Ama güzel bir proje gelirse belli olmaz, kurtluyuz biz" dedi.

İsim konusuna değinen oyuncuya daha önce açıkladığı, "Üzüm olmasını istiyorum" sözleri hatırlatılınca, "Üzüm ismine asla ve asla pozitif yanıt alamıyorum. Maalesef Burak kesinlikle reddetti Üzüm'ü...

Tabi ki benim de romantik bir düşünceydi, Üzüm olması çok zor. Onun dışında var birkaç isim sürekli böyle konuşup değiştiriyoruz. Yüzünü görünce karar vereceksiniz diyor birçok kişi bakalım, gelsin sağlıkla" diye konuştu.

Eşi Burak Yamantürk'le düğün istediklerini söyleyen Özpirinçci, "Kesinlikle düğün istiyoruz böyle arkadaşlarımızla partileyebileceğimiz, güzel bir şey istiyoruz. Benim de emzirme sürecim bitikten ve hani bende insanlarla birlikte dans edip eğlenebileceğim bir zamanda istiyoruz" ifadelerini kullandı.