Pandemi döneminde çekilen sinema filmi vizyona girdi

Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın'ın başrollerinde yer aldığı "İnsanlar İkiye Ayrılır" filminin galası dün akşam gerçekleşti. 10 Eylül'de sinemaseverlerle buluşacak filmin ekibi heyecanlarını davetlilerle paylaştı.

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre 'İnsanlar İkiye Ayrılır' filmi, dün akşam gerçekleşen galayla, vizyonu öncesi seyircilerle buluştu.

Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın'ın başrollerini paylaştığı filmin galasında tüm ekip, kırmızı halıda basın karşısına çıkarken, filmlerinin sinemaseverlerle buluşacak olmasının heyecanını yaşadı.

Gala öncesi kırmızı halıda gazetecilerin sorularına yanıt veren filmin başrol oyuncularından Pınar Deniz, "Biz pandemi döneminde çektik filmi. Seyirciyle buluşuyor olmaktan dolayı çok heyecanlıyım. Sinemaları ne olur yalnız bırakmayın." diye konuştu. Yakışıklı oyuncu Yiğit Kirazcı, sevgilisi Pınar Deniz'i galada yalnız bırakmadı.Bir diğer başrol oyuncusu Burcu Biricik de, "'Galiba vizyona giremeyeceğiz. Yalan olacak çektiğimiz film' diye düşündük ama şu an burada, galadayız. Bu bizi çok mutlu etti. Herkesi sinemalara bekliyoruz. Bu film benim için şöyle bir önem taşıyor; ben bu pandemi ilk çıktığında 'Setleri durdurun, bir şey yapılması gerekiyor' diye paylaşım yapan ilk insanlardan birisiydim. Bu set bize pandemiyle birlikte nasıl hareket edip, nasıl çalışmamız gerektiğini öğretti. O kadar güzel önlemler almışlardı ki... Bence tüm sektöre de örnek oldu. Şimdi de ilk vizyona giren filmiz. O yüzden seyirci olarak pandemiye rağmen nasıl hayatımıza devam edebileceğimizi öğreneceğiz." diyerek, sözlerini noktaladı.Filmin başrol oyuncusu Aras Aydın ile aşk yaşayan Melis Birkan da sevgilisinin filmine destek için galaya geldi.

Genç oyuncuyla ilişkilerinin güzel gittiği söyleyen Melis Birkan, galaları unuttuğunu, "Çok zorlandım. Unutmuşuz ama güzel geldi." sözleriyle ifade etti.