Yiğit Kirazcı


"Evlilik Hakkında Her Şey" dizisinde şaşırtan ayrılık!
"Evlilik Hakkında Her Şey" dizisinde şaşırtan ayrılık! "Evlilik Hakkında Her Şey" dizisi salı akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. Sevilen dizi yaşanacak zaman atlaması nedeniyle yeniliklere gebe olacak.
Mehmet Yılmaz Ak genç aşkıyla yolları ayırdı!
Mehmet Yılmaz Ak genç aşkıyla yolları ayırdı! "Yargı" dizisinde canlandırdığı 'Savcı Pars' rolüyle izleyici ile buluşan 35 yaşındaki ünlü oyuncu Mehmet Yılmaz Ak, kendisinden 14 yaş küçük sevgilisiyle yollarını ayırdı.
Pınar Deniz aşk acısı çekiyor
Pınar Deniz aşk acısı çekiyor Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı, sürpriz bir şekilde ayrıldı. İkili, birbirlerini Instagram'da takip etmeyi de bıraktı. Herkes ayrılıkla ilgili "kıskançlık" iddiasında bulunurken güzel oyuncunun çok üzgün olduğu öğrenildi.
Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı ayrıldı
Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı ayrıldı 'Aşkın Kıyameti' filminin setinde tanışıp, aşk yaşamaya başlayan Pınar Deniz-Yiğit Kirazcı çiftinden kötü haber geldi. Ayrılık kararı alan ikili, birbirlerini sosyal medyadan da sildi.
Yiğit Kirazcı'dan 'yanlış mesaj' itirafı
Yiğit Kirazcı'dan 'yanlış mesaj' itirafı 'Evlilik Hakkında Her Şey' dizisinde rol alan oyuncu Yiğit Kirazcı ilginç açıklamalarda bulundu.
Pınar Deniz'e sevgilisi Yiğit Kirazcı'dan büyük sürpriz!
Pınar Deniz'e sevgilisi Yiğit Kirazcı'dan büyük sürpriz! Engelsiz Yaşam Vakfı’nın 12’ncisini düzenlediği ‘Yılın En İyileri Ödül Töreni’ önceki akşam sahiplerini buldu.
Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı el ele sobelendi
Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı el ele sobelendi Geçtiğimiz hafta Corona virüse yakalanan Pınar Deniz ile kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Yiğit Kirazcı, hastalığı atlattı. Karantina sürelerini dolduran çift, iyileşmelerinin ardından setlere geri döndü.