Yiğit Kirazcı


Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde flaş gelişme Fox TV'de salı akşamları yayınlanan "Evlilik Hakkında Her Şey" dizisine usta bir isim katıldı.
Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı'nın el ele alışverişi Kanal D’deki "Yargı"nın Ceylin’i Pınar Deniz önceki gün set biter bitmez soluğu İstinyePark’ta aldı.
Pınar Deniz sevgilisi Yiğit Kirazcı ile dudak dudağa Yargı dizisinde 'Ceylin' karakterine hayat veren Pınar Deniz'in doğum gününde sevgilisi Yiğit Kirazcı'dan romantik bir paylaşım geldi.
Yiğit Kirazcı ve Pınar Deniz bir an olsun ayrılmıyor Sevilen oyuncular Yiğit Kirazcı ve Pınar Deniz'in mutlu beraberliklerinde her şey yolunda...
Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı'dan aşk paylaşımı Ünlü oyuncular Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı, birlikteliklerinin ortaya çıkmasının ardından sosyal medya paylaşımlarına da başladı.
Pandemi döneminde çekilen sinema filmi vizyona girdi Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın'ın başrollerinde yer aldığı "İnsanlar İkiye Ayrılır" filminin galası dün akşam gerçekleşti. 10 Eylül'de sinemaseverlerle buluşacak filmin ekibi heyecanlarını davetlilerle paylaştı.
'Evlilik Hakkında Her Şey' oyuncuları sete çıktı 'The Split' dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelcek olan 'Evlilik Hakkında Her Şey' projesi izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor.