Yiğit Kirazcı


Yiğit Kirazcı ser verip sır vermedi
Yiğit Kirazcı ser verip sır vermedi Yakışıklı oyuncu Yiğit Kirazcı, önceki gün müdavimi olduğu Bebek’te objektiflere yansıdı.
Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım'dan sürpriz hamle
Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım'dan sürpriz hamle Son dönemin en gözde güzelleriyle aşk yaşayarak hemcinslerini kıskandıran Kaan Yıldırım'ın son gözdesi Pınar Deniz oldu.
Yiğit Kirazcı sokak kedileriyle konuşmaya başladı
Yiğit Kirazcı sokak kedileriyle konuşmaya başladı Hayvanseverliğiyle bilinen yakışıklı oyuncu Yiğit Kirazcı önceki gün bir sokak kedisiyle konuşurken objektiflere yansıdı.
Pınar Deniz'den Yiğit Kirazcı sorusuna flaş yanıt
Pınar Deniz'den Yiğit Kirazcı sorusuna flaş yanıt Avukat Nail Gönenli ile yeni bir aşka yelken açtığı konuşulan Pınar Deniz, Yiğit Kirazcı'yla aniden biten mutlu beraberliği hakkında konuştu.
Yiğit Kirazcı cephesinden son dakika haberi!
Yiğit Kirazcı cephesinden son dakika haberi! Yiğit Kirazcı bu sezon başrol oyuncuları arasında yer aldığı MF Yapım imzalı FOX’un "Evlilik Hakkında Her Şey" dizisinden ayrılmıştı. Başarılı oyuncunun hangi projeyle setlere döneceği merak konusuydu.
Pınar Deniz sürpriz isimle yakınlaştı!
Pınar Deniz sürpriz isimle yakınlaştı! Kendisi gibi oyuncu Yiğit Kirazcı'dan kısa süre önce ayrılan Pınar Deniz, geçtiğimiz akşam sürpriz bir isimle yakınlaştı...
Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı aşkı nasıl bitti?
Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı aşkı nasıl bitti? "Evlilik Hakkında Her Şey" dizisinde 'Yıldırım' karakterine hayat vermiş olan Yiğit kirazcı ile ilişkisini noktalayan Pınar Deniz, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.