Yiğit Kirazcı

Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı ayrıldı
Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı ayrıldı 'Aşkın Kıyameti' filminin setinde tanışıp, aşk yaşamaya başlayan Pınar Deniz-Yiğit Kirazcı çiftinden kötü haber geldi. Ayrılık kararı alan ikili, birbirlerini sosyal medyadan da sildi.
Yiğit Kirazcı'dan 'yanlış mesaj' itirafı
Yiğit Kirazcı'dan 'yanlış mesaj' itirafı 'Evlilik Hakkında Her Şey' dizisinde rol alan oyuncu Yiğit Kirazcı ilginç açıklamalarda bulundu.
Pınar Deniz'e sevgilisi Yiğit Kirazcı'dan büyük sürpriz!
Pınar Deniz'e sevgilisi Yiğit Kirazcı'dan büyük sürpriz! Engelsiz Yaşam Vakfı’nın 12’ncisini düzenlediği ‘Yılın En İyileri Ödül Töreni’ önceki akşam sahiplerini buldu.
Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı el ele sobelendi
Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı el ele sobelendi Geçtiğimiz hafta Corona virüse yakalanan Pınar Deniz ile kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Yiğit Kirazcı, hastalığı atlattı. Karantina sürelerini dolduran çift, iyileşmelerinin ardından setlere geri döndü.
Pınar Deniz'den müjdeli haber geldi
Pınar Deniz'den müjdeli haber geldi "Yargı" dizisinin Ceylin’i Pınar Deniz geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanmıştı. Kanal D'de pazar akşamları ekrana gelen dizinin çekimleri de durmuştu.
Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı'dan üzücü haber geldi
Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı'dan üzücü haber geldi Gözde oyuncu çift Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı çiftinden sevenlerini üzecek bir haber geldi.
Pınar Deniz: "Bizimkisi ilk görüşte aşk"
Pınar Deniz: "Bizimkisi ilk görüşte aşk" Kanal D’deki ‘Yargı’nın yıldızı Pınar Deniz ‘Aşkın Kıyameti’ filmindeki rol arkadaşı Yiğit Kirazcı ile ilişkilerinin nasıl başladığını ilk kez anlattı.