Oyuncu Kayra Şenocak'tan son dakika haberi

Yıllar önce rol aldığı "Aynalı Tahir" dizisiyle tanınan 45 yaşındaki ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Kayra Şenocak'tan son dakika haberi geldi.

Oyuncu Kayra Şenocak'tan son dakika haberi

“Kızılcık Şerbeti” dizisinin yeni sezonu heyecanla bekleniyor. Gold Film‘in imza attığı dizi geçen sezon aldığı reytinglerle Show TV‘nin yüzünü güldürmüştü.


Oyuncu Kayra Şenocak'tan son dakika haberi


Birsen Altuntaş'ın haberine göre ikinci sezon çekimleri 28 Ağustos’ta başlayacak olan dizinin eylül ayının 3. haftası yayına girmesi planlanıyor.

Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün yazdığı dizinin yeni sezonunda yine çok heyecanlı ve nefes nefese olaylar yaşanacak.

Ketche‘nin yönettiği diziye Bahtiyar Memili ve Yiğit Kirazcı‘dan sonra yeni bir oyuncu daha katılıyor.Oyuncu Kayra Şenocak'tan son dakika haberi - Resim : 2Kayra Şenocak cuma akşamlarına damga vuran “Kızılcık Şerbeti”nin kadrosuna katıldı. Şenocak diziye muhafazakar iş insanı Ertuğrul karakteriyle katılacak ve karakterin Nursema’yla (Ceren Karakoç) bağlantısı olacak.


Oyuncu Kayra Şenocak'tan son dakika haberi - Resim : 3


Öte yandan hamileyken eşi Fatih (Doğukan Güngör) tarafından aldatılan Doğa (Sıla Tükoğlu) karakteri için hemen aşk yaşayacağı yeni bir oyuncunun diziye girmesi yönünde sosyal medyada bir baskı yaratılsa da yakın zamanda böyle bir gelişme yaşanmayacak.Oyuncu Kayra Şenocak'tan son dakika haberi - Resim : 4