Türk oyuncular Katar'da boy gösterdi

21 Eylül'de ülkemizle aynı anda MENA bölgesindeki (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) ülkelerde de seyirciye sunulacak olan "Sarmaşık Zamanı" dizisi merakla bekleniyor.

Türk oyuncular Katar'da boy gösterdi

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Burçin Terzioğlu, Hazal Türesan ve Yiğit Kirazcı’yı buluşturan “Sarmaşık Zamanı” dizisine Doha’da çok gösterişli bir davet düzenlendi.

21 Eylül’de ülkemizle aynı anda MENA bölgesindeki ülkelerde de seyirciye sunulacak olan dizinin tanıtım organizasyonunda Katar’ın önde gelen isimleri bir araya geldi.


Türk oyuncular Katar'da boy gösterdi


Dizinin başrol oyuncularından Burçin Terzioğlu “Oynamaktan çok keyif aldığım Sarmaşık Zamanı dizisiyle MENA seyircimizle buluşmuş olmaktan dolayı çok mutluyum. Bizi çok güzel karşılayan MENA seyircimize sonsuz teşekkür ederim” dedi.

Yiğit Kirazcı ise projeyle ilgili duygularını şu sözlerle dile getirdi: “Çok özverili ve profesyonel bir ekiple dayanışma içinde iyi bir iş çıkardığımıza inanıyorum. Ben de bugüne kadar oynadığım rollerden farklı bir rolü deneyimlediğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Ekibin bu kolektif ruhunun işin ruhuna dönüştüğüne ve bunun insanlara geçeceğini umuyorum…” 

Davette şıklığı ve güzelliğiyle göz kamaştıran Hazal Türesan'da “Hikaye ve tüm oyuncu kadrosu ile ekibin sıkı çalışması çok güzel bir birliktelik oluşturdu ve bunu MENA bölgesindeki izleyicilerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Bu yepyeni hikayeyle umarım izleyiciler de bu yolculuktan en az bizim kadar keyif alırlar” diye konuştu.