Yiğit Kirazcı

Yiğit Kirazcı ile Pınar Deniz aşk mı yaşıyor?
Yiğit Kirazcı ile Pınar Deniz aşk mı yaşıyor? Son olarak "Kırmızı Oda" dizisindeki performansıyla göz dolduran Pınar Deniz, "Aşkın Kıyameti" adlı filmde rol alacak.
Ünlü oyuncular çekim arası denize girdi
Ünlü oyuncular çekim arası denize girdi Senaryosunu Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı, yönetmenliğini Hilal Saral’ın yaptığı sinema filmi "Aşkım Kıyamet"in çekimleri iki hafta önce başlamıştı.
Musa Uzunlar hangi projeyle geri dönüyor?
Musa Uzunlar hangi projeyle geri dönüyor? Usta aktör Musa Uzunlar ekranlara geri dönüyor. "Kurtlar Vadisi Pusu" dizisinde canlandırdığı "İskender Büyük" karakteri ile büyük çıkış yakalayan ve daha sonra "Kurtlar Vadisi Gladio" filmini çıkaran oyuncu Musa Uzunlar'ın yeni projesi belli oldu.
"Aşkın Kıyameti" filmine sürpriz oyuncu dahil oldu
"Aşkın Kıyameti" filmine sürpriz oyuncu dahil oldu Ünlü yönetmen Hilal Saral "Aşkın Kıyameti" adlı filmin hazırlıklarına devam ediyor.
Sevilen oyuncular sürpriz filmde buluşuyor
Sevilen oyuncular sürpriz filmde buluşuyor Türkiye'nin en başarılı yönetmenlerinden Hilal Saral, "Aşkın Kıyameti" adlı sinema filmini çekmeye hazırlanıyor.
Yiğit Kirazcı'dan hayranlarına müjde
Yiğit Kirazcı'dan hayranlarına müjde Bir süredir setlerden uzak olan yakışıklı oyuncu Yiğit Kirazcı'dan hayranlarını sevindirecek haber.