Pınar Deniz: "Bizi yakıştırmaları hoşumuza gidiyor"

Şimdilerde "Yargı" dizisinde Kaan Urgancıoğlu ile başrolü paylaşan Pınar Deniz, başarılı oyunculuğunun yanı sıra özel hayatıyla da adından söz ettiriyor.

Pınar Deniz: "Bizi yakıştırmaları hoşumuza gidiyor"

Instagram'da 2,7 milyon takipçisi bulunan Pınar Deniz, her açıklamasıyla ve paylaşımıyla dikkat çekmeyi başarıyor.

Posta Gazetesi'nin haberine göre güzel oyuncu, önceki gün bir sergide görüntülendi.

Gazetecilerle sohbet eden Pınar Deniz, "Arkadaşıma destek olmak için geldim. Çok yoğun çalışıyorum buraya koşturarak geldim. Üniversite hayatım sergiye ve müzelere gitmekle geçti. Hayatta yaratılan iyi bir eseri görmek beni çok mutlu ediyor ve kendi özümü hatırlatıyor." dedi.

Yeni projeleri de değerlendirdiğini söyleyen oyuncu, "Dizi devam ediyor. Onun dışında anlaştığımız bazı projeler var. Bir çok teklif alıyorum sağ olsunlar biz de değerlendirme aşamasındayız. Biraz fazla seçici bir insanım, her şey yoğun ama güzel gidiyor" şeklinde konuştu.

Son dönemde partneri Kaan Urgancıoğlu ile yakıştırılan Deniz, konuyla ilgili sorulara da yanıt verdi.

Deniz, "Bizim Kaan'la güzel bir enerjimiz var. Birbirimizi çok iyi tanıdığımız bir yerdeyiz. Artık insanların yakıştırması bizim de hoşumuza gidiyor. Tabi o bir sinerji, bunu da yakalamak gerek." dedi.

Pınar Deniz'in bu açıklaması çiftin hayranlarını heyecanlandırdı. Deniz hakkında, "Yeni aşka yeni ışık" yorumları yapıldı.