Şeyma Subaşı ve Chloe Loughnan'ın dostluğunu bitiren erkek!

Şeyma Subaşı'nın Mohammed Alsaloussi ile yeni bir aşka yelken açmasının ardından milyarder adamın, yakın dostu Chloe Loughnan'ın eski sevgilisi olduğu öğrenildi.

Şeyma Subaşı ve Chloe Loughnan'ın dostluğunu bitiren erkek!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'nın Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi'nin şarkıcı Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan ile bir dönem aşk yaşadığının ortaya çıkması magazin gündemine bomba gibi düştü.

Snobmagazin'in haberine göre Mohammed Alsaloussi'nin Chloe Loughnan ve Serdar Ortaç'ın evliliğinin bitmesine neden olduğu öne sürüldü. Sık sık Miami'ye arkadaşı Merve Şentürk'ün yanına giden Loughnan, arkadaşı aracılığıyla Meedo ile tanıştı.

Chloe Loughnan'ın Mohammed Alsaloussi ile birlikte olduğu dönemde Şeyma Subaşı ile de yakın dost oldukları ortaya çıktı. Mohammed Alsaloussi ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı'nın eski dostu Chloe Loughnan ile görüşmediği iddia edildi. Aşk haberlerinin ardından Şeyma Subaşı'na tavır aldığı da konuşulan Chloe Loughnan cephesinde dikkat çeken bir detay ortaya çıktı.

Subaşı ve Loughnan sosyal medyada takipleşmeyi bıraktı.