Sosyal medya Veyis Ateş'in yıllar önceki açıklamasını konuşuyor!

Sedat Peker'in iddiaları ile gündeme gelen ve firari Sezgin Baran Korkmaz'dan 10 milyon Euro rüşvet istediği iddia edilen Veyis Ateş'in 2017 yılında verdiği röportajda kullandığı sözler sosyal medyada gündem oldu.

MedyaRadar'ın haberine göre Sedat Peker'in hakkında iddialarda bulunmasının ardından gündeme gelen ve firari iş insanı Sezgin Baran Korkmaz'dan 10 milyon Euro istediği ortaya çıkan Habertürk TV programcısı Veyis Ateş'in 4 yıl önce katıldığı bir programda yaptığı açıklamalar yeniden gündem oldu. 

 

“KARİYER PLANI YAPMADIM”

2017 yılında İbrahim Haskoloğlu'nun Youtube kanalında verdiği röportajda, kaderle ilgili bir soruya yanıt verirken, "Ben hiç kariyer planı yapmadım, bir klik, lobi, tanıdık bir dayı veya onun selamını götürüp getirme yapmadım.Bugüne kadar geldiğim pozisyonlar dünyanın en iyi, en muhteşem, çok kıymetli yerler. Buna sebep olanlar için müteşekkirim.Şu anlamda söylüyorum: Bir klik, bir lobi, tanıdık bir dayı, selamını getirip götürme yapmadım. Gururlanmak için söylemiyorum, ihtiyacım olsa yapardım. Bunu sadece bir şey anlaşılsın diye söylüyorum: Gelip, dönüp dolaşıp toparladığım tek yer kader" diyen Ateş'in açıklamaları sosyal medyada paylaşıldı.