Sezgin Baran Korkmaz


Sezgin Baran Korkmaz’ın uçağını kullananlar listesine bir isim daha eklendi! Sezgin Baran Korkmaz’ın lüks uçağını kullananlar listesine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve eski bakan Mehmet Ağar’ın ardından bir isim daha dahil oldu.
MASAK raporunun detayları ortaya çıktı! Sözcü Gazetesi yazarı Saygı Öztürk, Sezgin Baran Korkmaz'la ilgili hazırlanan MASAK raporunun detaylarını paylaştı.
Sezgin Baran Korkmaz’ın ‘büyükbaba’ dediği isim kim çıktı? Sezgin Baran Korkmaz'ın, ABD'de yargılandığı davanın iddianamesinde adı geçen "büyükbaba" kod isimli kişi ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.
SBK’nın Borajet’teki tüm hamleleri ifşa oldu! Sezgin Baran Korkmaz’ın Borajet’i almak için yaptığı tüm hamleler ortaya çıktı. Detaylar dikkat çekti.
SBK’nın yıllar önce sarf ettiği sözler şaşırttı! Sezgin Baran Korkmaz’ın yıllar önce katıldığı bir yayında kullandığı ifadeleri köşesine taşıyan Korkusuz yazarı Memduh Bayraktaroğlu, “Gelin de acı acı gülmeyin…” dedi.
Tuğçe Tatari, Korkmaz'ın yalısına giden ünlü ismi yazdı Tuğçe Tatari, Sezgin Baran Korkmaz'ın yalısına giden gazeteci arkadaşının ismini açıkladı.
İşte ABD’nin SBK’yı Avusturya’dan isteme gerekçesi ABD ile Avusturya’nın, Sezgin Baran Korkmaz’ın iadesini içeren özel anlaşması ortaya çıktı.