Sezgin Baran Korkmaz


Sezgin Baran Korkmaz için iade talebi yanlış yere gönderilmiş! Türkiye, kara para aklamaktan hakkında soruşturma bulunan Sezgin Baran Korkmaz'ı, Amerika'ya kaptırmamak için elinden geleni yapıyor.
Uğur Dündar SBK’nın uçağının renginin neden siyah olduğunu açıkladı! Uğur Dündar, Sezgin Baran Korkmaz’a ait siyah uçakla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. “Hem kara para aklama hem de uyuşturucu trafiğine yardım suçu var” diyen Dündar, “Türkiye Cumhuriyeti’ni de maalesef zor durumda bırakabilir” ifadelerini kullandı.
Sezgin Baran Korkmaz'ın yıllar önceki görüntüleri şaşırttı ABD'nin talebi üzerine Avusturya'da tutuklanan ve iadesi istenen Türkiye'de de hakkında kara para aklama suçu bulunan firari iş insanı Sezgin Baran Korkmaz'la ilgili her gün yeni bir iddia ortaya atılırken, sosyal medyaya düşen bir video kısa sürede gündem oldu.
Sezgin Baran Korkmaz’ın uçağını kullananlar listesine bir isim daha eklendi! Sezgin Baran Korkmaz’ın lüks uçağını kullananlar listesine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve eski bakan Mehmet Ağar’ın ardından bir isim daha dahil oldu.
MASAK raporunun detayları ortaya çıktı! Sözcü Gazetesi yazarı Saygı Öztürk, Sezgin Baran Korkmaz'la ilgili hazırlanan MASAK raporunun detaylarını paylaştı.
Sezgin Baran Korkmaz’ın ‘büyükbaba’ dediği isim kim çıktı? Sezgin Baran Korkmaz'ın, ABD'de yargılandığı davanın iddianamesinde adı geçen "büyükbaba" kod isimli kişi ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.
SBK’nın Borajet’teki tüm hamleleri ifşa oldu! Sezgin Baran Korkmaz’ın Borajet’i almak için yaptığı tüm hamleler ortaya çıktı. Detaylar dikkat çekti.