Sezgin Baran Korkmaz

Serdar Cebe yazdı: "Yeni Zarrab davasının şifreleri" Sezgin Baran Korkmaz “Amerika’da aranmıyorum” demişti. Ama mal varlıklarına ilişkin Amerikan Savcıları tarafından el konma kararı çıkması için 3 sebep olmalı.
Veyis Ateş suç duyurusunda bulundu mu? Sedat Peker'in ve SBK Holding'in firari patronu Sezgin Baran Korkmaz'ın iddialarının ardından sessizliğe bürünen Veyis Ateş, ilk olarak Odatv'ye konuşmuş ve Habertürk'te yayına çıkmamasının Sedat Peker'in iddialarıyla ilgisinin olmadığını ifade etmişti.
Candaş Tolga Işık'tan Sezgin Baran Korkmaz açıklaması Kafa Dergisi’nin kurucusu, eski Posta Gazetesi yazarı Candaş Tolga Işık, Sezgin Baran Korkmaz'la ilgili "Düğün Gecesi" yazısına dair açıklama yaptı.
Sevilay Yılman: "Toplasan belki beni üç kere görmüştür" Kara para aklama suçlamasıyla Avusturya’da tutuklanan işadamı Sezgin Baran Korkmaz’ın Habertürk’ün eski spikeri Veyis Ateş’i şantajla suçlamasıyla başlayan skandallarda, yine Habertürk’le ilgili dikkat çekici bir bilgi ortaya çıktı.
SBK’nın para akladığını söyledi, vurulduktan sonra ifade değiştirdi Sezgin Baran Korkmaz ve şirketlerine yönelik soruşturmada gözaltına alındıktan sonra savcılıkta Kingston'larla para trafiğini ve paranın nasıl aklandığını anlatan Bereket Öner, 29 Nisan’da silahlı saldırıya uğradı.
Yılmaz Özdil'in tweetleri Uğur Dündar'ı çok kızdırdı! Sözcü Gazetesi yazarları Yılmaz Özdil ile Uğur Dündar arasında gerginlik yaşandı. Yılmaz, Özdil'in Sezgin Baran Korkmaz'la ilgili attığı ARTI 1 imalı tweet, usta gazeteci Uğur Dündar'ı çıldırttı.
ABD’den Sezgin Baran Korkmaz hakkında yeni iddianame ABD’nin hazırladığı ve gizli ibaresiyle 28 Nisan tarihinde mühürlediği Sezgin Baran Korkmaz hakkındaki 15 sayfalık iddianamede para aklama, dolandırıcılık ve soruşturmayı karartma olmak üzere 3 farklı suçlama yer alıyor.