Sezgin Baran Korkmaz

Sezgin Baran Korkmaz'ın birlikte yemek yediği isim kim çıktı?
Sezgin Baran Korkmaz'ın birlikte yemek yediği isim kim çıktı? Medyadaki Sezgin Baran Korkmaz depremi yargıya da sıçradı. Sezgin Baran Korkmaz hakkında "Kara para aklama" soruşturmasının başladığı günlerde Ankara'da çekilen bir fotoğraf gündeme bomba gibi düştü.
Hilal Kaplan: "Sezgin Baran Korkmaz'ın ağında 12 gazeteci daha var!"
Hilal Kaplan: "Sezgin Baran Korkmaz'ın ağında 12 gazeteci daha var!" Sabah Gazetesi yazarı Hilal Kaplan, "Sezgin Baran Korkmaz'ın ağındaki gazeteciler" başlıklı yazısında Baran'ın ağında 12 gazetecinin daha olduğu iddiasını ortaya attı.
Ahmet Şık ile Veyis Ateş arasında sert tartışma!
Ahmet Şık ile Veyis Ateş arasında sert tartışma! Ahmet Şık ile Veyis Ateş arasında sosyal medyada sert bir tartışma yaşandı. Ateş, “Dokunulmazlık zırhına sığınıp Sezgin Baran Korkmaz’ın omzundan bana ateş açma…” derken Şık ise “Ne gitmenizin tamamen imkânsız hale gelmesine ne de kurduğunuz mafya düzeninin devam etmesine izin vermeyeceğiz” dedi.
ABD, Sezgin Baran Korkmaz’ın Türkiye’deki mal varlığına el konulmasını istedi
ABD, Sezgin Baran Korkmaz’ın Türkiye’deki mal varlığına el konulmasını istedi ABD’nin talebiyle Avusturya’da tutuklanan Sezgin Baran Kormaz’ın ABD'den Türkiye’ye aktarılan kara parayla satın aldığı iddia edilen çeşitli mülkler ve yaptığı muhtelif yatırımların listesi Utah Başsavcılığı tarafından, Kingston kardeşler ve Lev Aslan Dermen’in devam eden dava dosyasına konuldu.
Türk Büyükelçiliğinden Sezgin Baran Korkmaz açıklaması
Türk Büyükelçiliğinden Sezgin Baran Korkmaz açıklaması SBK Holding’in sahibi iş insanı Sezgin Baran Korkmaz dün Avusturya'da tutuklanmıştı.
Sezgin Baran Korkmaz’ın boyacılıktan holding patronluğuna uzanan öyküsü
Sezgin Baran Korkmaz’ın boyacılıktan holding patronluğuna uzanan öyküsü Sezgin Baran Korkmaz’ın ayakkabı boyacılığından holding patronluğuna uzanan iş hayatı tekrar tartışılmaya başlandı. Öte yandan son zamanlarda gündemden düşmeyen Korkmaz’a ilk boya sandığını alan milletvekilinin kim olduğu da ortaya çıktı.
Sezgin Baran Korkmaz ve Veyis Ateş görüşmesinin ses kaydı yayınlandı!
Sezgin Baran Korkmaz ve Veyis Ateş görüşmesinin ses kaydı yayınlandı! Ahmet Şık, Sezgin Baran Korkmaz'dan 10 milyon euro istediği belirtilen ve Habertürk'ten istifa eden Veyis Ateş ve Korkmaz arasındaki konuşmanın ses kaydını yayınladı.