Sezgin Baran Korkmaz

Veyis Ateş Halk TV'de İsmail Saymaz'ın sorularını yanıtladı Haberturk TV'den istifa eden ekran yüzü Veyis Ateş, Sedat Peker'in açıklamalarından sonra Sezgin Baran Korkmaz ile ilişkileri ve gündeme gelen ses kayıtları ile ilgili Halk TV'de gazeteci İsmail Saymaz'ın sorularını yanıtladı.
Demet Akalın meğer Paramount Otel'de klip çekmiş Şarkıcı Demet Akalın'ın "Gölge" adlı şarkısının klibini tartışmaların odağındaki Paramount Otel'de çektiği ortaya çıktı.
Fatih Altaylı'dan bomba yazı! Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Sezgin Baran Korkmaz ile yaptığı telefon görüşmesi sonrası aldığı eleştirilere yanıt verdi.
Akif Beki'den Sezgin Baran Korkmaz sorusu Karar Gazetesi yazarı Akif Beki, Sezgin Baran Korkmaz'ın mal varlığına ve hesaplarına neden tedbir konulmadığını sordu.
Saygı Öztürk: "O ses kaydında bomba isim var" Sözcü Gazetesi'nden Saygı Öztürk'ün bugünkü yazısı...
Veyis Ateş Habertürk'ten istifa etti! Türkiye'den kaçan SBK Holding'in sahibi Sezgin Baran Korkmaz'dan 10 milyon Euro istediği iddia edilen Veyis Ateş istifa etti.
Barış Pehlivan Sezgin Baran Korkmaz’la yaptığı telefon görüşmesini yazdı Barış Pehlivan, Sezgin Baran Korkmaz’ı aradığını söyleyerek ‘Veyis Ateş’in kimlerle kendisi için lobi yaptığını ve 10 milyon Avro’yu kimlere vereceğini’ sorduğunu dile getirdi.