Sezgin Baran Korkmaz

Türkiye'nin konuştuğu Paramount Otel'in yeni sahibi kim?
Türkiye'nin konuştuğu Paramount Otel'in yeni sahibi kim? ODATV'den Sami Menteş yazdı: "Sedat Peker'in iddialarının ardından gözler Paramount Oteli'ne çevrildi. Bir dönem SBK'nın olan otelin yeni sahibi dikkat çeken bir isim..."
Sezgin Baran Korkmaz'dan maaş alan 12 gazeteci kim?
Sezgin Baran Korkmaz'dan maaş alan 12 gazeteci kim? Gazeteci Murat Ağırel, organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in iddiaları ile ilgili açıklama yaptı.
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Veyis Ateş sorusu
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Veyis Ateş sorusu Habertürk TV sunucusu Veyis Ateş'le ilgili iddiaların ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Ankara’da kimin için istendi bu para, bilmek istiyorum?" dedi.
Sevilay Yılman yazdı: "Veyis Ateş'in o ses kaydında ne var?"
Sevilay Yılman yazdı: "Veyis Ateş'in o ses kaydında ne var?" Habertürk yazarı Sevilay Yılman, firari iş insanı Sezgin Baran Korkmaz ile yaptığı telefon görüşmesine dair bir köşe yazısı kaleme aldı. Yılman, Korkmaz’ın Veyis Ateş’in kendisini tehdit ettiği ses kaydından bir bölümü ses kaydı dinlettiğini yazdı.
“Veyis Ateş SBK’dan 10 Milyon Euro istedi” iddiası!
“Veyis Ateş SBK’dan 10 Milyon Euro istedi” iddiası! Gazete Pencere Genel Yayın Yönetmeni Yavuz Oğhan, HaberTürk yazarı Sevilay Yılman ile bir telefon görüşmesi yaptığını, bu görüşmede Yılman’ın Veyis Ateş’in Sezgin Baran Korkmaz’dan 10 milyon Euro istediği ve bu pazarlığın ses kaydının bir bölümünü dinlediğini söylediğini aktardı.
Sedat Peker’den Erdoğan-Biden görüşmesi sırasında tweet yağmuru
Sedat Peker’den Erdoğan-Biden görüşmesi sırasında tweet yağmuru Sedat Peker, Erdoğan ile Biden görüşmesi esnasında attığı tweetlerle ortalığı karıştıracak iddialarda bulundu.
Sezgin Baran Korkmaz’dan Fatih Altaylı’ya şok telefon!
Sezgin Baran Korkmaz’dan Fatih Altaylı’ya şok telefon! Gazeteci Fatih Altaylı, yurtdışına kaçan iş insanı Sezgin Baran Korkmaz'ın kendisini aradığını belirterek, Habertürk TV spikeri Veyis Ateş hakkında utanç verici suçlamalarda bulunduğunu söyledi.