Taylor Swift hızlı çıktı! Yeni sevgilisi hangi ünlü isim?

Geçtiğimiz ay altı yıllık sevgilisinden ayrılan ABD'li şarkıcı Taylor Swift, yeni bir aşka yelken açtı.

Taylor Swift hızlı çıktı! Yeni sevgilisi hangi ünlü isim?

İngiliz aktör Joe Alwyn’le (32) uzun zamandır sürdürdüğü ilişkisini sona erdiren Grammy ödüllü şarkıcı Taylor Swift’in (33) yine ünlü bir İngiliz’e gönlünü kaptırdığı iddia edildi.Taylor Swift hızlı çıktı! Yeni sevgilisi hangi ünlü isim?


Sözcü Gazetesi'nin haberine göre
şimdilerde müzik grubu The 1975’in solisti Matty Healy ile birlikte olduğu söylenen Swift’in ilişkisini bu cuma günü Nashville’deki konserde ilan edeceği konuşuluyor.Taylor Swift hızlı çıktı! Yeni sevgilisi hangi ünlü isim? - Resim : 2


Çift ilişkileri hakkında henüz bir yorumda bulunmazken onlara yakın bir kaynak, Swift ve eski sevgilisi Alwyn’in aslında şubat ayında ayrıldığını, bu nedenle ünlü şarkıcının bir ilişkiden diğerine geçmediğini belirtti. 

Aynı kaynak, "Taylor şu anda The Eras Tour’un ABD ayağının ortasında, Matty ise kendi konser turnesinde, bu yüzden ikisi de meşgul ama sürekli iletişim halinde kalmak için ellerinden geleni yapıyorlar. İki uluslararası megastar olarak, birbirlerinin işlerinin baskısını herkesten daha iyi anlıyorlar ve birbirlerinin kariyerlerini inanılmaz derecede destekliyorlar." diye konuştu.