Tuğba Ekinci Serdar Ortaç'ı dilencilere benzetti

Beşiktaş'a söylediği argo kelimler ile tepki çeken Serdar Ortaç'ı bu sefer de şarkıcı Tuğba Ekinci eleştirdi. Ekinci, Serdar Ortaç'ı cami önünde para isteyen dilencilere benzetti.

Fanatik Beşiktaşlı Zafer Algöz'ün "Serdar Ortaç kim be?" şeklindeki sert sözleriyle karşılaşan Serdar Ortaç, bu kez de Tuğba Ekinci'nin sert sözlerine maruz kaldı.

ZAFER ALGÖZ'DEN SERDAR ORTAÇ'A AĞIR SALVO! (HABER LİNKİ)

Ortaç'ın çok mutsuz olduğunu söyleyen Ekinci, Ortaç'ı dilencilere benzetti.

 

 

TV8 ekranında yayınlanan Müge ve Gülşen'le "2. Sayfa" programına konuk olan Tuğba Ekinci ise Ortaç'ın sürekli mutsuz olmasına sitem ederek "Bizim değerli bir sanatçımız kendine dikkat etmesi lazım. Ben hiç alkol kullanmadım. Herkes beni çok içer diye düşünür ama ben alkol tüketmiyorum. Onların da tadı hoşuna gidiyor. Serdar sağlıklı da olsa kadınlar yanında kaçardı. Son ayrılığında hastalıktan dolayı bittiğini söylemişti o da hoş değil. İrlanda'dan gelen biri için Serdar bir Brad Pitt. Serdar bu kadar mutsuz değildi. Bu hallerini görünce gülesim geliyor. Hani caminin önünde 'Abla, abla mendil al' derler ya onun gibi. Bence abartıyor. Star duruşu için hoş değil. Avlu kenarındakiler gibi oldu" dedi.