Tuğçe Tayfur'un eski eşi Taner Şafak açtı ağzını, yumdu gözünü

Necla Nazır ile Ferdi Tayfur'un kızları Tuğçe Tayfur, dün "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" canlı yayınına konuk olmuş ve oğlunun babası da olan eski eşi Taner Şafak hakkında iddialarda bulunmuştu.

Tuğçe Tayfur'un eski eşi Taner Şafak açtı ağzını, yumdu gözünü

Oğlunun babasıyla görüşmediğini ve eşine baba dediğini iddia eden Tuğça Tayfur'a, eski eşi Taner Şafak'tan cevap geldi.

Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in sorularına yanıt veren Şafak, hem eski eşine hem de eski kayınvalidesi sanatçı Necla Nazır'a ağır suçlamalar yöneltti. Şafak konuşmasında şunları söyledi:

"8 Eylül akşamı oğlumu aldım ayın 10'unda da anneannesine bıraktım. Yazları ben çalışan bir baba olduğum için hem Ayvalık'ta gider vakit geçiririm hem de Allah annemden babamdan razı olsun, onlar ilgilenirler. Bu hafta sonu Necla Hanım'a Whatsapp'tan yazdım oğlumu almak için. Necla Hanım'ın cevabı; bir hafta sonu, Tuğçe'ye bir sorayım oldu. Oğlum benim yanıma gelince mutsuz oluyormuş, travmatik bir hayat yaşayan ben değilim, oğlumun annesidir."

ESKİ DAMATTAN NECLA NAZIR'A AĞIR SUÇLAMALAR

"Bu çocuğun yanında veli olarak kim var, annesi. Onun da üst aklı kim, annesi. Bu insanlar benim çocuğumu her türlü manipülasyona getirebilir, bu konularda çok yeteneklidir. Bu arkadaş da çok zenginmiş, trilyonermiş falan ya... Bu insanlar beni içten içe sevmezler. Ben kötü bir baba olduğum için değil, ha keza bunların yaşayış tarzlarıyla hayatları ve hayata bakış açılarıyla benim derdim, sıkıntım var. Benim çocuğuma bakacak namzet bu insanlar değil."

"ÇOCUĞUM BANA KARŞI DÜŞMAN EDİLİYOR"

"Bu çocuğun açlığı baba değil anne. Annesi mutlu olsun istiyor. Çünkü annesi dengesiz, o da bunun farkında. Bunlar çocuğu bozuyor, ben, eşim ve ailem düzeltiyoruz. Çocuğum bana karşı düşman ediliyor."