Ünlü işadamından 13 yıllık eşiyle ilgili şoke eden iddialar!

İş adamı Kıvanç Akkaya, maddi durumu kötüleşince 13 yıllık eşinden ağır darbe yedi. Eşinin sürekli şiddetine maruz kalan ve kansere yakalanan iş adamı, aldatıldığını da iddia ederek boşanma davası açtı.

Akşam Gazetesi'nden Neslihan Keskin'in haberine göre inşaat işiyle uğraşan iş adamı Kıvanç Akkaya'nın, Libya'daki iç savaş nedeniyle yatırımları durdu, mali durumu kötüye gidince de battı. Bu süreçte Akkaya, 13 yıllık eşi Melis Akkaya'nın aşağılamalarına ve şiddetine maruz kaldı.

Akkaya, gördüğü şiddet nedeniyle beyin kanserine yakalandığını, eşinin 2 çocuğunu yüz üstü bırakıp sevgilisiyle Marmaris'e tatile gittiğini iddia ederek boşanma davası açtı. Kendisinin ağır hastalıkla boğuşurken eşinin 'şiddete uğradım' yalanıyla korunma kararı aldırdığını öne süren işadamı, "Melis Akkaya, anneme ait yalıyı kendi evi gibi gösterdi. Onun yüzünden ben ve bana bakan yaşlı ailem evsiz kaldı" dedi.

'ELİMDEKİ HERŞEYİ ALDI'

Dava dilekçesinde eşi Melis Akkaya'nın alkol bağımlısı olduğunu iddia eden Kıvanç Akkaya şunları kaydetti: "Elimdeki tüm parayı, eşim Melis Akkaya'da emanet ettim, sonra da geri alamadım. İsteyince de şiddete maruz kaldım. Çocuklarım için şikayetçi olmadım. Ancak eşim yarıyıl tatilinde çocukları alıp Bodrum'a annesinin evine götürdü, kendisi ise başka bir erkekle Marmaris'e tatile gitti."

Eski eşinin evinde yaşamak zorunda kalan Akkaya, dava dilekçesinde kendisine ait villayı ve 50 bin lira manevi tazminat talep etti.