Ünlülerin sörf eğitmeni Talat Aşıkoğlu Corona virüse yenildi!

Birçok ünlü isimle çalışan sörf eğitmeni ve sporcu Talat Aşıkoğlu, corona virüs nedeniyle hayata veda etti.

Ünlülerin sörf eğitmeni Talat Aşıkoğlu Corona virüse yenildi!

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre Çağla Kubat Windsurf Kulübü’nde eğitmenlik yapan 48 yaşındaki Talat Aşıkoğlu corona virüs nedeniyle yaşamını yitirdi.

Aynı zamanda Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) Slalom Komitesi üyesi de olan Aşıkoğlu bir aydan bu yana Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tedavi görüyordu.

Windsurf 2019 Türkiye Ligi Masterlar Şampiyonu, evli ve bir erkek çocuk babası Aşıkoğlu’nun ölümü yelken dünyasında büyük üzüntüye yol açtı.

Acı haberin duyulmasından sonra Çağla Kubat hem iş hem de çocukluk arkadaşının ardından şöyle konuştu:

“Gençlik anılarımda hep o var, Windsurf kariyerimde kendimi geliştirdiğim yıllarda o hep yanımda, Jimmy ile Windsurf okulumuzu bir spor kulübüne dönüştürme yolculuğumuzun başkahramanı yine o, olimpik sınıf için çalışmalara yine beraber başlamıştık. Peki ya şimdi onsuz nasıl olacak… Bilmiyorum ama tek bildiğim sadece biz değil dokunduğu bir dolu küçük kalp de onu hiç unutmayacak… Windsurf sporuna yaptığı katkılar hep hatırlanacak…huzur içinde uyu benim can dostum…”

Tan Sağtürk de mesajında, “Ahh Talat. Benim sırdaş dostum. Çok erkendi henüz. Bizi bırakıp gittin. Melek yüzlü arkadaşım. Çok üzgünüm” ifadelerini kullandı.

SacitAslan.com olarak Talat Aşıkoğlu'na Allah'tan rahmet; ailesine ve tüm sevenlerine baş sağlığı dileriz...