Yenenler çiftine 250 bin liraya patlayan tatil

2019 yılında dünyaevine giren Eser Yenenler ile Berfu Yıldız, eylül ayına kadar Alaçatı'da kalacak. Kuzey ve Mete adında iki çocukları olan Yenenler çifti, tatil için kesenin ağzını açtı.

Yenenler çiftine 250 bin liraya patlayan tatil

Milliyet Gazetesi'nden Sercan Kısmet'in haberine göre oyuncu Eser Yenenler, eşi Berfu Yenenler, çocukları Kuzey ve Mete'yle tatil sezonunu İzmir Alaçatı'da açacak.

37 yaşındaki oyuncunun, ailesiyle birlikte üç ay kalacakları havuzlu villa için 250 bin TL ödediği öğrenildi. Çocukların dünyaya gelmesi ve devam eden pandemi nedeniyle iki senedir tatil yapamayan ünlü çift, Eylül ayına kadar Alaçatı'da kalacak.

Mutlu çift, kiraladıkları villaya taşınmadan önce geçtiğimiz günlerde evi kontrol etmek için günübirlik Alaçatı'ya gitmişti. İstanbul'daki evlerinden çıktıktan beş dakika sonra araçlarının lastiği patlayan ünlü çift, soluğu tamirhanede almıştı.

İki saatlik zorunlu lastik değiştirme rötarından sonra tekrar yola koyulan Eser-Berfu Yenenler çifti, daha sonra tatil yapacakları villayı kontrol etmişti.

 Berfu Yenenler, Instagram hesabından villanın fotoğrafını paylaşarak, "Eylül'e kadar evimiz. Ama 10 gün sonra tamamen taşınacağız" mesajını yazmıştı.