Yurtiçi Kargo’da organizasyon değişikliği

Yurtiçi Kargo, Satış, Pazarlama ve İdari işler departmanlarında değişiklik yaptığını duyurdu.

Yurtiçi Kargo’da organizasyon değişikliği

Yapılan değişikliğe göre; Genel Müdürlüğe bağlı bulunan Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonu, Satış Genel Müdür Yardımcılığı ve Pazarlama bölümü ile İdari İşler Genel Müdür Yardımcılığı görevleri olarak ikiye ayrıldı.


Yurtiçi Kargo’da organizasyon değişikliği


Yurtiçi Kargo’nun daha önce tek bir bölümden yönetilen Genel Müdürlüğe bağlı Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonu son yapılan değişikliğe göre, Satış Genel Müdür Yardımcılığı ve Pazarlama ile İdari İşler Genel Müdür Yardımcılığı görevleri olarak ikiye ayrıldı. Satış Genel Müdür Yardımcılığı görevine Yurtiçi Kargo’da 2011 yılından beri müfettişlik, operasyon müdürlüğü, bölge müdürlüğü, özel müşteriler müdürlüğü gibi pozisyonlarda görev alan ve son olarak Türkiye Satış Müdürü olarak görev yapan Cüneyt Çin getirilirken; Pazarlama ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcılığına Yurtiçi Kargo Ankara Bölge Müdürü olarak görev yapan Soner Arslan getirildi.

İDARİ İŞLER ÇALIŞMALARI, PAZARLAMA GÖZÜYLE İCRA EDİLECEK

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Yurtiçi Kargo Genel Müdürü Fatih Önyol, “Organizasyonel yapımızı en iyi, hızlı ve en işlevsel hale getirmek için kendimizi güncellemeye devam ediyoruz. Bu bağlamda Satış ve Pazarlama faaliyetlerimizi daha etkin yürütmek maksadıyla ilgili departmanlarımızı birbirinden ayırdık. Ayrıca Pazarlama ve İdari İşler birimlerimizi tek bir genel müdür yardımcılığına bağladık” dedi.Yurtiçi Kargo’da organizasyon değişikliği - Resim : 2


Bu hamleyle sahada gerçekleştirilen idari işler çalışmalarının, pazarlama gözüyle icra edilmesini planladıklarını belirten Genel Müdür Fatih Önyol “Satış faaliyetlerimizde de daha hızlı kararlar almak ve tamamen satışa odaklı bir departman oluşturmak amacıyla bir organizasyon değişikliğine gittik. Artık ilgili satış departmanımız tek bir odak noktasıyla satış faaliyetlerini yürütüyor olacak. İki departmanımızın da başında Yurtiçi Kargo’da çeşitli görevlerde bulunmuş, şirketimizin tüm alışkanlıklarını bilen iki arkadaşımızı getirdik. Bu hamlemizin tüm müşterilerimize başarı ve memnuniyet getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

DHA