Aşkın Nur Yengi: 10 bin TL ile yaşamak zorunda kalırsam emekli olamam

"10 bin TL ile yaşamak zorunda kalırsam emekli olamam" diyen şarkıcı Aşkın Nur Yengi, mesleğini yapmaya devam edeceğini söyledi.

Aşkın Nur Yengi: 10 bin TL ile yaşamak zorunda kalırsam emekli olamam

TV8'de ekrana gelen 'Aramızda Kalmasın'  programına konuşan Aşkın Nur Yengi, dobra açıklamalarda bulundu.


Aşkın Nur Yengi: 10 bin TL ile yaşamak zorunda kalırsam emekli olamamBir zamanlar vokalistliğini yaptığı Sezen Aksu'nun son dönemde sahneye çıkmaması hakkında konuşan Yengi, "O, müziğe ve üretkenliğe devam ediyor. Canı sahnede olmak istemiyor olabilir. Ya da şu an değil ama sonra bir belgesel veya özel bir konser yapacaktır. Bu biraz keyfe keder bir şey. Bazı şeyleri dozunda yaşamak önemli. Sezen abla böyle düşünüyor olabilir. Bu işi bir yerde güzelliğiyle, doğruluğuyla noktalamak ya da ara vermek. Onun şahsi kararı" dedi.
Aşkın Nur Yengi: 10 bin TL ile yaşamak zorunda kalırsam emekli olamam - Resim : 253 yaşındaki şarkıcı, "Emeklilik planınız var mı?" şeklindeki soru üzerine de "10 bin TL alacaksam hayır. 10 bin TL ile yaşamak zorunda kalırsam emekli olamam. 'Emekli olunca ikinci bir iş yap' diyorlar. İkinci bir iş düşünürsem ben ana mesleğimi yapıp emekliliği ikinci iş olarak görmek zorunda kalacağım" açıklamasını yaptı.


Aşkın Nur Yengi: 10 bin TL ile yaşamak zorunda kalırsam emekli olamam - Resim : 3