Aslıhan Güner cephesinden herkesi şaşırtan haber

2013 yılında "Şefkat Tepe" dizisinde tanıştığı Mert Kılıç ile hayatını birleştiren Aslıhan Güner cephesinden sürpriz bir haber geldi.

Aslıhan Güner cephesinden herkesi şaşırtan haber

Aslıhan Güner son olarak Mahsun Kırmızıgül’ün “Prestij Meselesi” filminde Semiha Topaloğlu’na hayat vermiş ve rol için bambaşka bir görüntüye bürünmüştü.


Aslıhan Güner cephesinden herkesi şaşırtan haber


Güzel oyuncu yine bir biyografi filminde seyirci karşısına çıkacak. Bu kez çok anlamlı bir role hayat verecek olan Güner, Ulu Öderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde hanımın hayatını anlatan “Zübeyde Analar Oğullar” filminde başrol oynayacak.Aslıhan Güner cephesinden herkesi şaşırtan haber - Resim : 2Proje Tasarımı ICNN Yapım’a ait olan filmin yapımcıları Nuri Yıldırım, Zeynep Güngör ve Alper Tosun… Birsen Altuntaş'ın haberine göre senaryosu İlber Tekinsoy imzası taşıyan filmi Cenk Yaz yönetecek.

Son hazırlıkları bitmek üzere olan proje 13 Mart’ta Bergama’da sete çıkacak. Aslıhan Güner filmde Zübeyde hanımın gençliğini canlandıracak.

Cumhuriyetimizin 100. yıldönümü olan 29 Ekim 2023’te vizyona girmesi planlanan filmde Zübeyde hanımın daha önce hiç izlemediğimiz yönleriyle Mustafa Kemal’in ve Cumhuriyet’in kaderinde ne kadar etkili olduğu anlatılıyor.