Atv'nin sevilen dizisinde çifte düğün heyecanı!

atv'de yayınlanan "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisinin yarın ekrana gelecek bölümünde yine çok heyecanlı sahneler var.

Atv'nin sevilen dizisinde çifte düğün heyecanı!

"Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisinde yarın akşam çifte düğün heyecanı yaşanacak. Güzel Adamlar Medya imzalı dizide hem romantik, hem de nefes kesen sahneler ekrana gelecek.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Cezayir, Tatavlalı’nın İstanbul sokaklarında kurduğu uyuşturucu organizasyonunu bitirmesi için Kurban Babayı görevlendirir.

Kurban, Tatavlalı’ya sert bir operasyon düzenler. Cezayir ve arkadaşlarının düzenine çomak soktuğunu öğrenen Tatavlalı hırslanır ve karşı atak için plan kurmaya başlar.

Yıldırım nikahıyla evlenen Azamet ve Melike’ye, Cezayir onlara yakışacak bir şekilde düğün yapmaya karar verir.

Cezayir’in bu düğün sırasında Leyla’ya yapmayı planladığı bir sürpriz vardır. Cezayir’in Leyla’ya yapacağı bu sürprize Firuze’de şahit olur.

Süheyla ve Ethem, çocuk sahibi olacağı üzere Ethem ailesiyle daha güvenli bir hayat yaşamaya karar verir. Bu konuyu Cezayir’e danışır ve ondan icazet ister.

Tatavlalı, Cezayir’le yakınlaşan Sabit’in artık kendisine faydası olmayacağını anlar. Bu nedenle Tito’ya ailesiyle ilgili ısrarla öğrenmek istediği bilgiyi verir ve Tito’ya geçmişte ailesini öldüren kişinin Sabit olduğunu söyleyerek Sabit’i Tito’nun hedefine oturtur. 

Tito intikamını almak için Sabit’in oğlu Sait’i öldürmeye çalışırken karşısında ona engel olmaya çalışan hiç umulmadık birini bulur ve onu öldürür.


Atv'nin sevilen dizisinde çifte düğün heyecanı!


Kurban Baba Tatavlalı’nın sokaklardaki hakimiyetini kırabilecek mi? Firuze, Leyla ve Cezayir’in yakınlaşmasını nasıl karşılar? Ethem, daha sakin bir hayata geçebilmek için Cezayir’den icazet alabilecek mi? Tito, Sabit’ten intikam almak isterken kimi öldürmek zorunda kalacak?