Ben Affleck düğüne eski eşini de çağırdı!

Geçtiğimiz ay Las Vegas'ta nikah masasına oturan Jennifer Lopez ile Ben Affleck'in düğünü, ünlü aktörün annesinin geçirdiği kaza nedeniyle hastanede başladı.

Ben Affleck düğüne eski eşini de çağırdı!

Habertürk'ün haberine göre dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez ile Oscar ödüllü oyuncu Ben Affleck, 20 yıl önce sürpriz bir ayrılık yaşamıştı. Ancak ikili, yıllar sonra yeniden bir araya gelmiş ve ilişkilerine bir şans daha tanıyarak aşklarını geçtiğimiz ay Las Vegas'ta sade bir töreniyle nikah masasına taşımıştı.

Lopez ve Affleck'in üç gün sürecek olan düğünü beklenmedik bir kaza nedeniyle hastanede başladı. Düğünün yapılacağı, Ben Affleck'e ait Georgia'da bulunan malikaneye gelen ambulans, herkesi telaşlandırdı.

İlk duyulan haberlere göre; Affleck ya da Lopez'in çocuklarından biri bir kaza geçirmiş ve ambulans bu nedenle çağrılmıştı. Ancak gerçek kısa bir süre sonra ortaya çıktı.

Üç günlük düğünün yapılacağı malikaneye ambulans çağrılmasının nedeni, Ben Affleck'in annesi Christopher Anne Boldt'un geçirdiği kazaydı. Boldt'un oğluna ait malikanede düştüğü ve bacağından yaralandığı öğrenildi.

Anne Boldt, hastaneye kaldırılırken, oğlu Ben Affleck ve gelini Jennifer Lopez de onu yalnız bırakmadı. Affleck'in annesinin durumunun ciddi olmadığı ve düğünün iptal edilmeye gerek kalmadığı belirtildi.

Ayrıca ikilinin düğünüyle ilgili başka bir iddia daha ortaya atıldı. Affleck'in Lopez ile düğününe eski eşi Jennifer Garner'ı da davet ettiği ileri sürüldü. Ancak Affleck'in 10 yıl evli kaldığı Garner'in bu daveti geri çevirdiği öğrenildi.

Buna rağmen Jennifer Garner'ın, eski eşinin mutluluğunu desteklediği belirtiliyor. Kanıt olarak da Affleck ile evliliğinden dünyaya gelen üç çocuğunun da düğüne katılıyor olması gösteriliyor.

Jennifer Garner'a yakın bir kaynak yaptığı açıklamada, oyuncunun çocuklarının mutluluğunu her şeyin üstünde tuttuğunu söyledi.

Garner ile Affleck'in üç çocuğunun, hem Lopez ile hem de ikizleriyle gayet dostane ilişkiler içinde olduğunu da sözlerine ekledi.